1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Іршавчанину не вдалося завезти в Україну розібраний мотоцикл та обійти митне законодавство

22.09.2021 17:08 Без кордонів

Повертаючись із Чехії додому, чоловік прихопив двохколісного коня, аби «тишком-нишком» перевезти його мікроавтобусом та й ще у розібраному стані в багажному відсіку серед особистих речей.

Повертаючись із Чехії додому, чоловік прихопив двохколісного коня, аби «тишком-нишком» перевезти його мікроавтобусом та й ще у розібраному стані в багажному відсіку серед особистих речей.

Перетинав українсько-угорський кордон 28-річний житель Іршавщини на митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці в якості пасажира на мікроавтобусі разом  з іншими співвітчизниками.

Під час проходження митно-прикордонного контролю вони обрали спрощену смугу – «зелений коридор», тим самим кожен декларував чесні наміри перетнути кордон.

- Обравши «зелений коридор», громадяни звільняються від подання письмової митної декларації, - уточнюють інспектори управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці. І додають: - Втім, це не означає звільнення від обов'язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України.

Тому митники вирішили перевірити доброчесність громадян, провівши огляд багажного відсіку мікроавтобуса. Інтуїція їх вкотре не підвела! Серед особистих речей був виявлений мотоцикл іноземного виробництва марки «КТМ», у розібраному стані та бувший у використанні Власником його виявився саме молодий закарпатець.

Тож, порушивши встановлений порядок проходження митного контролю в зоні спрощеного митного контролю, відносно чоловіка митники задокументували протокол за статтею 471 Митного кодексу України.

Наразі незадекларований мотоцикл вилучено, а його вартість визначить спеціаліст-експерт, інформувала Пресслужба Закарпатської митниці.

Нагадаємо, Найбільше продукції Закарпаття експортує до Угорщини, а імпортує з Китаю.

Читайте на ГК:Закарпатець отримав опіки, спалюючи виноградну лозу
Читайте на ГК:Закарпатець у Києві: "Тримаємо місто, тримаємо Україну, бо це наша земля" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Прокуратура вимагає відшкодування майже 300 тисяч через безпідставне завищення вартості газу для Іршавської лікарні
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська