1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

До уваги закарпатців: Словаччина відмінила карантин для невакцинованих відвідувачів

30.08.2021 18:57 Без кордонів

Словаччина оновила правила в’їзду на свою територію. Обмеження, пов’язані із небезпекою поширення COVID-19 послабили на користь осіб, які не пройшли повну вакцинацію.

Словаччина оновила правила в’їзду на свою територію. Обмеження, пов’язані із небезпекою поширення COVID-19 послабили на користь осіб, які не пройшли повну вакцинацію.

З понеділка, 30 серпня, невакциновані особи можуть прибути до Словаччини без проходження внутрішнього карантину, повідомив ІнфоПост. Зміни у правилах стосуються тих громадян, які періодично перетинають кордон для роботи (уточнено). Однак для безперешкодного в’їзду потрібен негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше семи днів до дати перетину кордону.

Також раз на місяць ті, хто має намір відвідати Словаччину, повинні реєструватися на національному порталі eHranica. Такі умови вказані в указі Управління громадського здоров’я (ÚVZ) Словацької Республіки, який почав діяти з 30 серпня 2021 року.

“Ми продовжуємо наполегливо радити людям робити щеплення від COVID-19, тому що це найефективніший спосіб запобігти поширенню хвороби, збільшенню кількості госпіталізацій та, як наслідок, перевантаженню системи охорони здоров’я”, – зазначила представниця ÚVZ Даша Рачкова.

Нагадаємо, до 1 серпня Словаччина залишалась найбільш закритою з країн-сусідів України, однак із 1 серпня безперешкодно подорожувати туди можна особам, які пройшли повну вакцинацію (крім COVID-сертифікату ЄС або сертифікату про щеплення, сертифікати інших країн також визнаються за умови, що такий сертифікат містить необхідну інформацію словацькою, чеською або англійською мовами).

Читайте на ГК:У Словаччині на Lamborghini насмерть розбився місцевий політик (ФОТО)
Читайте на ГК:Словацька фітнес-модель вразила пікантним відео (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Словаччині українського водія оштрафували на 600 євро
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...