1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатській митниці конфіскували товар, вартістю понад 2 млн грн

27.08.2021 10:51 Без кордонів

Закарпатські митники спільно з Департаментом боротьби з контрабандою Держмитслужби попередили спробу незаконного ввезення на митну територію України товару вартістю понад 2,3 млн гривень.

Закарпатські митники спільно з Департаментом боротьби з контрабандою Держмитслужби попередили спробу незаконного ввезення на митну територію України товару вартістю понад 2,3 млн гривень.

Порушення митних правил зафіксували на митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні.

Під час митного контролю товару «радіатори», які слідували на адресу однієї із столичних компаній, інспектори поставили під сумнів дійсність товаросупровідних документів і достовірність даних щодо заявленої вартості $29 тис. для 19 тонн вантажу та розпочали перевірку.

Щоби з’ясувати дійсність наданих до митного контролю документів, Департамент боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил звернувся до Митної адміністрації Італійської Республіки із запитом надання допомоги.

Як виявилось, вартість імпортованого товару майже у три рази вища від заявленої і складає більш як €71 тис., а їх відправником та одержувачем є зовсім інші компанії, ніж ті що зазначались у поданих для контролю документах.

Наразі закарпатські митники склали протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Предмети правопорушення, а це більш як 1340 алюмінієвих радіаторів вартістю 2,3 млн грн, вилучили та розмістили на складі Закарпатської митниці.

До речі, це не перша поставка товару, яка слідує на адресу цієї компанії-імпортера протягом поточного місяця з ознаками порушеннями митного законодавства. Проте спроба порушення митних правил завчасно попереджається завдяки ефективній взаємодії підрозділів Держмитслужби та компетентних органів іноземних держав.

Нагадаємо, Відомо, скільки студентів вже зарахували до УжНУ (ВІДЕО)

Читайте на ГК:В Ужгороді розпочався ЧЕНДЕЙФЕСТ-2021
Читайте на ГК:Ужгородські патрульні відмовили чоловіка від вчинення самогубства (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді сталася ДТП за участі автомобіля таксі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...