1. Новини Закарпаття
  2. >

ЄС закликав Україну не видавати по два закордонні паспорти українцям

05.08.2021 11:30 Без кордонів

В Євросоюзі очікують, що Україна не просто більше не видаватиме два закордонні паспорти громадянам, а й анулює зайві вже видані паспорти.

В Євросоюзі очікують, що Україна не просто більше не видаватиме два закордонні паспорти громадянам, а й анулює зайві вже видані паспорти.

Євросоюз просить Київ скасувати для жителів України можливість мати одразу два закордонні паспорти для поїздок за кордон. Про це в середу, 4 серпня повідомляє Європейська правда, посилаючись на четвертий звіт Єврокомісії в рамках механізму призупинення безвізових режимів. 

Своє прохання Європа аргументує фактами, коли в Польщі було затримано українців, які мали на руках кілька паспортів. 

"У документах, виданих українцям, були різні особисті дані, які могли б дозволити їм залишатися в ЄС за межами обмеження 90 днів в будь-який 180-денний період", - наводиться приклад у документах. 

У Європі підкреслюють, що очікують від України не просто припинення практики видачі по два паспорти, а й ануляції вже виданих додаткових паспортів. 

"Скасувати можливість для громадян України мати одночасно більше одного дійсного паспорта; припинити видачу таких паспортів і скасувати дію тих, які були видані", - йдеться в рекомендаціях Єврокомісії для України.

Читайте на ГК:Нацбанк попередив про небезпеку - є ризики в нерегульованому поширенні окремих активів
Читайте на ГК:"Їхав три доби на запасці під причепом вантажівки": прикордонники виявили 16-річного нелегала на кордоні з Румунією (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ріст мінімалок та зміни податків для ФОП: що передбачає Бюджет-2022 для українців
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...