1. Новини Закарпаття
  2. >

В Чехії громадянам дозволили захищати життя зі зброєю в руках

21.07.2021 22:37 Без кордонів ВАЖЛИВО

Відповідні правки до конституції щодо застосування зброї для захисту життя затвердила Верхня палата парламенту Чеської Республіки.

Відповідні правки до конституції щодо застосування зброї для захисту життя затвердила Верхня палата парламенту Чеської Республіки.

У Чехії дозволили захищати життя зі зброєю в руках. Відповідну норму в середу, 21 липня, затвердила Верхня палата парламенту Чехії, повідомив телеканал CNN Prima NEWS.

Відзначається, що Палата депутатів (нижня палата) вищого законодавчого органу країни 18 червня висловилася за внесення цієї норми в конституцію. Таким чином, після затвердження Сенату, процес її затвердження завершено. Також президент Чехії не може накласти вето на прийняті парламентом доповнення до конституції.

З ініціативою конституційно закріпити право чехів на захист життя зі зброєю виступила група сенаторів. У Чехії була проведена кампанія зі збору підписів під відповідною петицією до влади. Її підписали 102 тисячі громадян десятимільйонного населення країни, включно зі спікером Сенату Мілоша Вистрчіла.

Нагадаємо: Закарпатець показав трофеї з "тихого полювання" в Чехії.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...