1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорщина підтримує євроінтеграцію України, але після Західних Балкан – Іштван Ійдярто

14.07.2021 09:51 Без кордонів ВАЖЛИВО Голос Карпат

Про це Посол заявив на форумі "Україна 30. Міжнародна політика", що проходив у Києві.

Про це  Посол  заявив на форумі

"Я розумію амбіції й бажання українського керівництва і українського суспільства, що ми (Європейський Союз - ред.) маємо прискорити процес євроінтеграції (України), але ми не повинні забувати, що є балканські країни, які вже "стоять у черзі", і процес інтеграції там ще не закінчений. Тому саме це має бути пріоритетом", - сказав Ійдярто.

За його словами, слід також брати до уваги, що суспільства старих країн-членів ЄС з дедалі меншим ентузіазмом ставляться до подальшого розширення ЄС, і слід говорити відкрито про існування в Євросоюзі "інтеграційної втоми".

На думку угорського дипломата, необхідно знайти певний баланс між інтеграцією нових можливих кандидатів у члени ЄС, щодо яких є "бажання, готовність та енергія все це рухати" і потенціалом абсорбації в ЄС.

"Іноді це може викликати певні негативні почуття. Це не Угорщина, не Чеська Республіка, не Польща, які за інтеграцію, але ми маємо враховувати почуття та емоції так званої Старої Європи, тому що ЄС постійно змінюється, там весь час виникають нові питання, в тому числі конкурентоспроможності, які ми маємо враховувати", - резюмував посол Угорщини.

Джерело: угорські ЗМІ

Читайте на ГК:Папа Римський Франциск прибув з візитом до Угорщини (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В одній зі шкіл Угорщини ввели уроки української мови
Читайте на ГК:В Угорщині відбудуться попередні вибори опозиційних кандидатів на пост прем’єр-міністра країни
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...