1. Новини Закарпаття
  2. >

Від сьогодні митниця перейшла у формат єдиної юрособи

01.07.2021 20:04 Без кордонів

З 1 липня 2021 року Державна митна служба розпочинає роботу у форматі єдиної юридичної особи.

З 1 липня 2021 року Державна митна служба розпочинає роботу у форматі єдиної юридичної особи.

Про це повідомляє прес-служба відомства, пише Економічна правда.

"Забезпечення функціонування Державної митної служби у форматі єдиної юридичної особи передбачено указом президента України від 08.11.2019 р. № 837 "Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави" та Меморандумом про економічну та фінансову політику з Міжнародним валютним фондом.

Цей механізм є необхідним для забезпечення можливості централізованої розробки політики відомства, уніфікованого організаційного спрямування, стратегічного і оперативного планування та дослідження дотримання законодавства", - пояснили в кадровому департаменті Держмитслужби.

Територіальні органи (26) будуть здійснювати діяльність не як юридичні особи публічного права, а як відокремлені підрозділи.

На виконання цього завдання утворено 26 митниць як відокремлених підрозділів Держмитслужби за адміністративно-територіальним устроєм України, повідомляє відомство.

"Функціонування Держмитслужби у форматі єдиної юридичної особи посилить нагляд апарату Держмитслужби за стратегічними напрямами, із застосуванням концепції делегування повноважень для прийняття рішень.

На сьогодні оптимізовано та централізовано підходи до системи добору кадрів, системи стратегічного управління у сфері митної справи, інформаційної політики, формування ефективної комунікації у сфері боротьби з корупцією", - додали у відомстві.

Нагадаємо, на Закарпатті два КПП припиняють роботу до кінця липня.

Читайте на ГК:В Україні за 2 тисячі євро підробляли документи для карти поляка (ФОТО)
Читайте на ГК:Е-гривня на підході. Як світ переходить на крипту та що зробила для цього Україна
Читайте на ГК:Ціни на бензин різко виросли
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...