1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпаття: два тайники із сигаретами позбавили водія - і мікроавтобуса, і прихованого товару

04.06.2021 09:05 Без кордонів

Сьогодні вночі (04.06) митники спільно з прикордонниками виявили два тайники із прихованими понад 13 тис пачок сигарет у мікроавтобусі «RENAULT MASTER”, які перевозив 40-річний житель Закарпаття.

Сьогодні вночі (04.06) митники спільно з прикордонниками виявили два тайники із прихованими понад 13 тис пачок сигарет у мікроавтобусі «RENAULT MASTER”, які перевозив 40-річний житель Закарпаття.

У боксі поглибленого огляду інспектори-пошуківці застосували спеціальні технічні засоби і знайшли 2 тайники, виготовлені кустарним способом, один - у подвійному дні багажного відсіку мікроавтобуса, інший тайник - у салоні.

Приховані від митного контролю сигарети з  фільтром,  без акцизних марок України з маркуванням на пачках (FOR DUTY FREE ONLY) різних торгівельних марок: «COMPLIMENT» «BLUE super slims.3», «Compliment violet super slims.5», «Compliment amber super slims.1»,«Lifa Strawberry super slim»,«Lifa Menthol super slim».

Митники розповідають, що застосувавши викрутку, ліхтарик, оглядове дзеркало та набору інструментів, виявили тютюнові вироби у двох спеціально виготовлених тайниках. Один тайник знаходився у спеціально виготовленому кустарним способом подвійному дні  багажного відсіку автомобіля. Доступ до порожнини став можливим після відгвинчування плити ОСБ з підлоги багажного відсіку та демонтажу сталевої пластини розміром 76х82 см, що прикривала отвір до тайника розміром 173х169см та глибиною 12 см шляхом відгвинчування 20 болтів, що кріпили пластину до спеціально виготовленого металевого каркасу. Другий тайник знаходився у спеціально виготовленому кустарним способом подвійному дні салону автомобіля. Доступ до порожнини став можливим після демонтажу двох рядів сидінь, підняття плити ОСБ з пола та демонтажу сталевої пластини розміром 75х90см, що прикривала пустотілий тайник розміром 178х190см та глибиною 26 см шляхом відгвинчування 22 болтів, що кріпили пластину до спеціально виготовленого металевого каркасу.

Закарпатець не визнав приховані сигарети своєю власністю, сказавши, що автомобіль йому не належить, взяв його в оренду для перевезення через кордон осіб. Про те, що в мікроавтобусі є тайники з сигаретами, не знав.

Відтак, митники задокументували порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Вартість вилучених 13650 пачок сигарет визначить спеціаліст-експерт, а от мікроавтобус «RENAULT MASTER», оцінений у 418 тис грн, також вилучено до рішення суду.

Дана стаття митного законодавства передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією, а також транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами, що використовувалися для переміщення товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України, повідомила Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

Нагадаємо, "Прив'яжуть до зарплати": Що буде з пенсіями, виплатами та штрафами після зростання прожиткового мінімуму в 2 рази, - Страна.

Читайте на ГК:Найбільша українська ІТ-компанія шукатиме таланти в Ужгороді
Читайте на ГК:"Монологи над Ужем": в Ужгороді стартував Міжнародний фестиваль моновистав
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали "квартет" нелегалів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...