1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

14 гуцульских громад із Закарпаття та Івано-Франківщини підписали договір про співпрацю

03.06.2021 19:08 Без кордонів

Мінрегіон зареєстрував договір про співпрацю гуцульських громад.

Мінрегіон зареєстрував договір про співпрацю гуцульських громад.

Мінрегіон зареєстрував договір про міжмуніципальне співробітництво 14 гуцульських громад. Підготовку, обговорення з представниками громад та консультаційний супровід здійснювали представники Програми "U-LEAD з Європою", а саме команди Закарпатського та Івано-Франківського регіональних офісів.

Про це повідомляє Закарпатський РО.

Перший договір про співробітництво 14 територіальних громад Гуцульщини «Гуцул Етнос» підписали у селищі Ясіня на Закарпатті.

Договір уклали 14 громад Гуцульщини - Богданська, Верховинська, Вижницька, Ворохтянська, Зеленська, Коломийська, Космацька, Косівська, Кутська, Поляницька, Надвірнянська, Рахівська, Яремчанська та Ясінянська. Тобто, 3 закарпатські, 10 прикарпатські та одна буковинська громада.

Договір співробітництва підписаний для розвитку туризму, збереження гуцульських традицій, ремесел та промислів на засадах співробітництва між громадами Гуцульщини Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Наступним кроком у цій співпраці буде створення робочого органу, який займатиметься реалізацією проєкту «Гуцул Етнос».

Цей договір став шостим у регіоні. У 2014-2015 роках був укладений договір щодо доріг, наступні стосувалися ЦНАПів та екологічної тематики. Загалом в Україні укладено та зареєстровано 700 міжмуніципальних договорів. Лідирує серед всіх регіонів Полтавська область. Ознайомитися з повним переліком міжмуніципальних договорів можна на сайті Мінрегіону.

Нагадаємо, В Ужгородській міськраді відбулася зустріч із делегацією Словацької Республіки (ФОТО)

Читайте на ГК:На Рахівщині жінка попросила знайомого приглянути за магазином, натомість він її обікрав
Читайте на ГК:Сьогодні на Рахівщині знищуватимуть небезпечну знахідку, виявлену в урочищі Свидовець
Читайте на ГК:Трагедія у Карпатах: медики розповіли про стан туристів, яким вдалося вижити під час вибуху (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...