1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські митники не дозволили угорцю вивезти за кордон старовинне видання

02.06.2021 16:04 Без кордонів

Митники вилучили стародрук, який іноземець вивозив з України «зеленим коридором» без дозвільних документів.

Митники вилучили стародрук, який іноземець вивозив з України «зеленим коридором» без дозвільних документів.

Вчора (01.06) на митному посту «Лужанка» закарпатські митники не дозволили угорцю незаконно перемістити через українсько-угорський кордон старовинне видання сторічної давнини. Про це повідомляє пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

Повертаючись з України в Угорщину пішки, іноземець для проходження митно-прикордонного контролю обрав спрощену смугу «зелений коридор». Але інспектори вирішили перевірити вміст валізи громадянина Угорщини, в якій виявилася старовинна книга, видана у 1922 році. Стародрук під назвою «SZENTEK ELETE» видавництва «SZENT-ISTVAN-TARSULAT KIADASA BUDAPEST» на 272 стор. Згідно вітчизняного законодавства свідоцтва не потребують твори друку, видані після 1945 року.

Як пояснив угорець, старовинну книгу переміщував для власних потреб, однак будь-яких дозвільних документів у нього не було.

Відтак, іноземець порушив порядок проходження митного контролю в спрощеній зоні, не заявивши точні відомості про переміщувані ним предмети, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та є обмеженими до переміщення через кордон.

Відносно гр.Угорщини складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Вартість вилученого стародруку визначить експерт, а також з’ясує, чи представляє історико-культурну цінність.

Нагадаємо, що Жителі Свалявщини самотужки ремонтують місцеву дорогу (ФОТО)

Читайте на ГК:Сексапільна Демі Роуз показала пишні груди (ФОТО)
Читайте на ГК:У Держпраці роз’яснили чи має право на відпустку по догляду за дитиною жінка-підприємець
Читайте на ГК:Закарпатські бібліотеки розширюють книжковий фонд
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...