1. Новини Закарпаття
  2. >

Чехія послаблює низку карантинних обмежень: що дозволено від сьогодні

17.05.2021 13:24 Без кордонів ВАЖЛИВО

З понеділка в Чехії дозволено буде проведення культурних і спортивних заходів під відкритим небом за участю до 700 глядачів.

З понеділка в Чехії дозволено буде проведення культурних і спортивних заходів під відкритим небом за участю до 700 глядачів.

Починаючи з понеділка, 17 травня Чехія послаблює низку карантинних обмежень і починає вакцинацію громадян, старших за 40 років. Про це, в неділю, 16 травня, пише Укрінформ.

Так, в країні після довгої перерви відкриваються ресторани, кафе і бари. При цьому адміністрація та обслуговуючий персонал закладів повинні забезпечити максимальне дотримання норм санітарно-епідеміологічної безпеки. Біля ресторанних столиків на терасах, згідно з вимогою влади, одночасно зможуть сидіти не більше 4 гостей. Контроль за цим буде здійснювати поліція.

Повідомляється, що клієнти повинні бути готові надати, в разі перевірки поліцією, негативний тест на коронавірус (антигенний - не старший трьох днів, PCR - не старший 7 днів), сертифікат про вакцинацію або довідку про перенесену хворобу COVID-19 протягом останніх 90 днів.

Одночасно в Чехії відкриваються шкільні їдальні, ресторани і буфети в готелях, їдальні в установах і на підприємствах. Водночас їм суворо заборонено обслуговувати сторонніх відвідувачів.

Час роботи підприємств громадського харчування влада обмежила з 06.00 до 21.59.

Крім того, з понеділка в країні дозволено проведення культурних і спортивних заходів під відкритим небом за участю до 700 глядачів. Наявність маски при цьому обов'язкова, відстань між людьми - 2 метри.

Фітнес-центрам, тренажерним залам, басейнам, саунам також буде дозволено приймати клієнтів з умовою - одна людина на 15 кв метрів.

Зоологічні та ботанічні сади зможуть приймати не більше 20% відвідувачів, як і зараз, і 50% від загальної допустимої місткості. Внутрішні приміщення театрів, концертних комплексів і кінотеатрів поки залишаться закритими.

З понеділка відкривається вакцинація для людей, старших за 40 років, а це майже десята частина населення.

У Чехії, населення якої складають 10,702 млн жителів, за час пандемії загальна кількість інфікованих коронавірусом склала 1 652 840 з них вилікувалися 1 592 263, померла 29 901 особа.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...