1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Словаччині викрили торговців людьми: поліція провела обшуки в Міхаловцях (ВІДЕО)

10.05.2021 16:06 Без кордонів

У вересні 2019 роки ми проінформували громадськість про розподіл міжнародної організованої групи, що займається торгівлею людьми, повідомили в поліції Словаччини. У той же час спільна слідча група під назвою «Robotic» втрутилася в той час в декількох країнах, зокрема, в Німеччині, Нідерландах і Словаччині.

Винні тепер знають свої вироки, і п'ятеро словаків були засуджені до тюремного ув'язнення на термін від чотирьох до восьми років в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії.

РОБОТА СЛОВАЦЬКОЇ ​​ПОЛІЦІЇ

У той час співробітники міліції провели обшуки будинків і інших приміщень та земельних ділянок на нашій території у п'яти членів організованої групи в Міхаловце.

Були вилучені різні документальні докази, мобільні телефони та SIM-карти, платіжні карти, сейф і золоті прикраси, а також інші предмети, важливі для кримінального провадження.

Це словаки зі Східної Словаччини у віці від 46 до 66 років, троє з яких - жінки. Згідно з висновками групи, вони повинні були зробити злочину в Словацькій Республіці та Об'єднаному Королівстві Великобританії та Північної Ірландії в період з 2008 по 2017 рік, а саме злочин торгівлі людьми і особливо серйозний злочин відмивання грошей.

На території Словаччини в заході взяли участь поліцейські Національного підрозділу по боротьбі з нелегальною міграцією прикордонній поліції та поліції у справах іноземців, Мобільного оперативного підрозділу з Прешові, поліцейські з обласної поліції Міхаловце і обласної поліції Требішова.

На території Словацької Республіки розслідування проводилося під наглядом прешівська регіональної прокуратури за активної участі та підтримки Координаційного центру, створеного для цієї мети в штаб-квартирі Євроюсту в Гаазі. Найближчим часом будуть ухвалені рішення про вилучення майна злочинців і виплати компенсації жертвам торгівлі людьми.

Читайте на ГК:У Словаччині на Lamborghini насмерть розбився місцевий політик (ФОТО)
Читайте на ГК:Словацька фітнес-модель вразила пікантним відео (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Словаччині українського водія оштрафували на 600 євро
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...