1. Новини Закарпаття
  2. >

У Німеччині ультраправі мають намір лобіювати вихід з ЄС

12.04.2021 10:28 Без кордонів

Інші радикальні вимоги партії - заборонити возз'єднання сімей біженців і мінарети, а також відновити "фізичний" кордон країни.

Інші радикальні вимоги партії - заборонити возз'єднання сімей біженців і мінарети, а також відновити

Правопопулістська партія Альтернатива для Німеччини прийняла програму, з якою піде на вибори в Бундестаг, заплановані на вересень 2021 року. Про це повідомляє Deutsche Welle в понеділок, 12 квітня.

На з'їзді партії делегати значно загострили деякі формулювання програми в порівнянні з проектом, внесеним керівництвом партії. Переважна більшість делегатів висловилася за вихід Німеччини з ЄС.

"Ми вважаємо за необхідне вихід Німеччини з Європейського Союзу і заснування нового європейського економічного співтовариства та спільноти за інтересами", - говорить програма.

Інша радикальна вимога партії, підтримана радикальним крилом політсили, - заборона на возз'єднання сімей біженців. Також програма передбачає повернення контролю і "фізичних бар'єрів" на кордонах Німеччини, а також загальнонаціональні референдуми, відмову від євро, заборону мінаретів і підтримку традиційних сімей.

Водночас у резолюції щодо політики боротьби з COVID-19 правопопулісти вимагають завершення локдауну і звинувачують німецьку владу в насадженні "політики страху". Також радикали відкидають "непрямий" примус до вакцинації і тестування на коронавірус, та масковий режим.

Нагадаємо, відсьогодні школи Ужгорода запрацювали у повноцінному режимі

Читайте на ГК:Американка прокинулася майже через годину після смерті
Читайте на ГК:Bloomberg склав рейтинг найбагатших сімей світу
Читайте на ГК:Космічні туристи SpaceX повернулися на Землю

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...