1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Польщі локдаун продовжено до 18 квітня

07.04.2021 17:20 Без кордонів

Польща продовжила карантинні обмеження до 18 квітня - по країні будуть закриті ресторани, готелі, торгові центри, а також культурні установи та спортивні об'єкти.

Польща продовжила карантинні обмеження до 18 квітня - по країні будуть закриті ресторани, готелі, торгові центри, а також культурні установи та спортивні об'єкти.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський, пише УНН.

"Рішення про продовження обмежень ще на тиждень продиктовано необхідністю перевірки тенденції скорочення кількості нових заражень в післясвятковий період (Великдень християни західного обряду відзначали 4 квітня - ред.). Ми також хочемо перевірити, якими виявляться наслідки третьої хвилі епідемії для інфраструктури системи охорони здоров'я", - сказав голова польського МОЗ.

Зокрема, до 18 квітня у країні будуть закриті ресторани, готелі, торгові центри, культурні та спортивні установи. Навчання відбуватиметься дистанційно, а в костелах зможуть одночасно перебувати 1 людина на 20 квадратних метрів площі храму.

Окрім того, Недзельський попередив, що залежно від розвитку ситуації, обмеження можуть згодом бути продовжені до 3 травня включно.

Нагадаємо, що "Відкриються магазини та відновить роботу сфера обслуговування": Угорщина послаблює локдаун

Читайте на ГК:"Працевлаштування стане легшим": Польща готує приємний подарунок українським заробітчанам
Читайте на ГК:Польща посилює правила в'їзду в країну: чого очікувати українцям
Читайте на ГК:У Польщі очікують наплив українських медиків
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...