1. Новини Закарпаття
  2. >

"Європейський сертифікат здоров'я": «паспорт вакцинації», що почне діяти з 15 червня представили у ЄС

29.03.2021 10:12 Без кордонів

Майбутній європейський сертифікат здоров'я, який діятиме з 15 червня представив єврокомісар Т'єрі Бретон, відповідальний за вакцини.

Майбутній європейський сертифікат здоров'я, який діятиме з 15 червня представив єврокомісар Т'єрі Бретон, відповідальний за вакцини.

Бретон показав сертифікат в ефірі французького телеканалу LCI, пише "Європейська правда".

"З того моменту, коли ми зможемо бути впевнені, що кожен європеєць, який бажає зробити щеплення, матиме рівний доступ до вакцини, буде добре, що ми зможемо мати механізм, сертифікат, який демонструє ваш стан здоров’я", - сказав він, тримаючи в руках зображення майбутнього документа.

За словами єврокомісара, документ міститиме дату народження, номер паспорта, засвідчений QR-кодом, тип вакцини, якщо людина робила щеплення, і чи хворіла людина на коронавірус та наявність антитіл.

Цей сертифікат можна буде завантажити на смартфон або надрукувати у паперовій версії, і він діятиме з 15 червня 2021 року.

Єврокомісар запевнив, що його використання залишатиметься "добровільним". "Якщо ви не хочете проходити вакцинацію, у вас його не буде", -- попередив він.

За його словами, для тих, хто не хоче бути вакцинованим, розглядається варіант масового розгортання швидких тестів, негативні результати будуть необхідні, наприклад, щоб сісти в літак або відвідати подію.

На звинувачення у прихованому примусі, зокрема, для подорожей, Бретон відповів: "Ті, хто не хоче отримувати сертифікат, зможуть і надалі отримувати вигоду з пропонованих можливостей. Якщо вони зобов'язані мати відповідний стан здоров’я для певної дії, вони матимуть можливість пройти швидкі тести".

Сертифікат ще має бути офіційно узгоджений між державами-членами ЄС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС планує запровадити "паспорти вакцинації" влітку.

Читайте на ГК:Гороскоп на 18 вересня 2021 — що обіцяють астрологи
Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...