1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Словаччині штрафуватимуть за виїзд на відпочинок за кордон - ЗМІ

20.03.2021 12:45 Без кордонів

Громадяни, які відпочивали з початку року за кордоном, завезли нові штами коронавірусу. Тепер таких любителів закордонних подорожей будуть штрафувати на € 1 тис.

Громадяни, які відпочивали з початку року за кордоном, завезли нові штами коронавірусу. Тепер таких любителів закордонних подорожей будуть штрафувати на € 1 тис.

У Словаччині з суботи, 20 березня, вводиться тимчасова заборона на виїзд на відпочинок за кордон. Хто порушить припис, буде оштрафований на одну тисячу євро.

Влада ввела заборону через ситуацію з поширенням коронавірусу, пише ТАСС

В країні фіксують нові COVID-штами, які привезли жителі, які відпочивали за кордоном. З початку 2021 року за межами країни побували майже 30 тисяч словаків. 

Режим НС в Словаччині діє з 1 жовтня 2020 року, а з 1 січня карантин, спрямований на мінімізацію контактів громадян, посилили. З 20:00 до 01:00 діє комендантська година, а з 05:00 до 20:00 заборонено виходити з житлових приміщень без вагомої причини. 

Населення Словаччини становить майже 5,5 млн громадян, з яких коронавірусом захворіли понад 346 тисяч осіб. Летальних випадків - майже дев'ять тисяч.

Нагадаємо, «Тут інакша культура і усвідомлення COVID-19»: мешканець Ужгорода поділився реаліями коронавірусу в Кошіце

Читайте на ГК:Президент Словаччини прийняла відставку прем'єра через скандал з Супутником
Читайте на ГК:Криза у Словаччині через "Спутник V": прем’єр іде у відставку
Читайте на ГК:У Словаччині прем'єр погодився піти у відставку через скандал із Супутником V
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...