1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

«Медики та ІТ-фахівці»: в яких галузях найбільше платять заробітчанам в Німеччині

453
Без кордонів Закарпаття

Згідно із даними МВФ, Німеччина є однією із найбільш розвинених країн світу із найпотужнішою економікою.

«Медики та ІТ-фахівці»: в яких галузях найбільше платять заробітчанам в Німеччині

Саме цей факт і є основною причиною збільшення потоку мігрантів –заробітчан, у тому числі й українців, до цієї країни із року -у- рік. Від 2016 по 2020 роки рівень середньої заробітної плати істотно підвищився із 3716,00 EUR до 4021,00 EUR. Такими є дані міністерства фінансів України.

За даними аналітичного центру Deutsche Bank (DB Research), щороку до Німеччини мігрують понад 300 тисяч заробітчан.

Такий успішний рівень міграції заробітчан прогнозують до 2030 року.

Найбільш затребуваними в Німеччині є лікарі, інженери, ІТ-фахівці, юристи, економісти. До того, як мігрувати до цієї країни у пошуках бажаної роботи, слід врахувати, що конкуренція тут досить висока. А отже, аби підшукати і дійсно хорошу й оплачувану посаду, слід бути справжнім професіоналом, аби підтвердити свою обізнаність у певній сфері.

Набагато важче знайти роботу у цій країні молодим людям та шукачам щастя без профосвіти.

Медична сфера у цій країні – найбільш високооплачувана. Щороку усе більше іноземців прагнуть влаштуватися на роботу в престижну німецьку клініку. Основною умовою для цього є наявність диплому про повну вищу вищу медичну освіту, проходження інтернатури чи орденатури. Обовязком також є знання мови цієї країни. Зарплата медика у Німеччині залежить від його спеціалізації та досвіду роботу.

Звісно, важливу роль відіграє місце знаходження медичної установи та ряд інших факторів. Загалом, середній рівень зарплати медиків становить від 300 – 8000 тисяч євро у місяць. Робота понад норму оплачується окремо , від 160-300 євро.

Досвідчених інженерів також цінують у цій країні. Для фахових спеціалістів є нагода влаштуватися на роботу в галузі машинно-та автомобілебудуваня, енергетичній сфері. Кожного року на фахівців таких спеціальностей попит зростає. У перші роки роботи, зарплата молодих інженерів становить від 3500 -45 00 євро у рік.

У дефіциті ІТ-фахівці. У німеччині потребують кваліфікованих програмістів (43 000-57 000 євро); ІТ-консультантів (40 000 -63 000 євро); фахівців з баз даних та адміністрування мереж (30 000 -47 000 євро).

Бажаючим працювати у цій країні, але не знаючи офіційної мови, є нагода працевлаштуватися у сфері обслуговування, сільського господарства, готельного бізнесу, будівництва. Зарплата різноробочих в Німеччині становить від 1200-1900 євро. Офіціантам платять від 660 євро. Доглядальницям від 700 до 100 євро.

Від 1500-2500 зарплати отримують будівельники.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber