1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

До уваги закарпатців: Чехія, Угорщина та Словаччина досі в "червоній зоні"

05.02.2021 18:09 Без кордонів ВАЖЛИВО

До переліку країн, де захворюваність на коронавірус вища, ніж в Україні, потрапили Польща, Молдова, Росія, Угорщина, Чехія та інші країни.

До переліку країн, де захворюваність на коронавірус вища, ніж в Україні, потрапили Польща, Молдова, Росія, Угорщина, Чехія та інші країни.

Україна розширила перелік країн "червоної зони", в який тепер входять 80 країн, що на шість більше, ніж тижнем раніше. Новий список в п'ятницю, 5 лютого, був опублікований на сайті Міністерства охорони здоров'я.

У порівнянні з минулим тижнем одна країна перейшла в "зелений список" - Суринам.

Однак "червону зону" поповнили Намібія, Ботсвана, Молдова, Кувейт, Малайзія, Мальдіви і Есватіні. Крім того, в цій зоні перебувають популярні серед українців Польща, Угорщина, Словаччина, Румунія, Чехія, Російська Федерація, Німеччина, Британія та інші країни.

Як відомо, "червона зона" означає, що в цій країні захворюваність на COVID-19 вища, ніж в Україні. Після повернення з таких країн потрібно піти на самоізоляцію на 14 днів за допомогою програми "Вдома" або протягом доби зробити ПЛР-тест.

За негативного тесту самоізоляція не потрібна. Також самоізоляцію можна скасувати, якщо є негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 48 годин до в'їзду в Україну.

Читайте на ГК:Папа Римський Франциск прибув з візитом до Угорщини (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В одній зі шкіл Угорщини ввели уроки української мови
Читайте на ГК:В Угорщині відбудуться попередні вибори опозиційних кандидатів на пост прем’єр-міністра країни
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...