1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатська митниця: ТОП-автівок, найбільш імпортованих у 2020 році

25.01.2021 10:47 Без кордонів

Торік у зоні діяльності Закарпатської митниці Держмитслужби випущено для вільного обігу 32454 легкові транспортні засоби.

Торік у зоні діяльності Закарпатської митниці Держмитслужби випущено для вільного обігу 32454 легкові транспортні засоби.

З них 7892 - нові автомобілі, що становить майже чверть від загальної кількості імпортованих легкових авто в регіоні. Також минулоріч поміщено в митний режим імпорту 3463 вантажні автомобілі.

Середня митна вартість одного вживаного легкового автомобіля у 2020 році склала 4654$. Загалом автоімпортерами сплачено до держбюджету майже 3,1 мдрд грн, з яких 1,7 млрд грн сплачено власниками вживаних автомобілів.

Найбільш затребуваними марками легковиків, які імпортувалися минулого року, були: Skoda (24%), Volkswagen (18%) та Renault (13%).

14% вживаних легкових транспортних засобів імпортовано з терміном використання до 5 років, 86 % транспортних засобів - із використанням більше 5 років. 42% від загальної кількості поміщених у митний режим для вільного обігу транспортних засобів оснащено бензиновими двигунами, 57,5% - дизельними і лише 0,5% - електричними двигунами, або двигунами, які здатні заряджатися шляхом підключення до зовнішнього джерела електроенергії.

7715 ввезених легкових транспортних засобів оснащено двигунами із об’ємом до 1500 см куб, що складає близько 31% від загальної кількості транспортних засобів. Таким чином, громадяни віддають перевагу транспортним засобам із двигунами більшого об’єму та потужнішим.

До слова, Держмитслужба оновила сервіс ВІ-аналітики. BI (Business Intelligence) – це сервіс збору та аналізу даних за заданими параметрами. Завдяки BI можна дізнатися про імпорт, експорт, сальдо товарообігу, обсяги оподатковуваного імпорту по кожній групі товарів та з будь-якою країною, розмір надходжень до держбюджету від Митниці, обсяги імпорту та експорту товарів у розрізах: країна, країна-походження, митниця тощо.

Читайте на ГК:Патрульні Закарпаття отримали орієнтування на автомобіль BMW: що скоїв його власник? (ФОТО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Тячівщині, Перечинщині, Мукачеві та Ужгороді 19 вересня
Читайте на ГК:На Закарпаття йде нічне похолодання
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...