1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії введено в експлуатацію газопровід, що з'єднується з німецьким EUGAL

05.01.2021 10:18 Без кордонів

По газопроводу, який проходить через Устецький і Пльзеньский краї Чехії (північ і захід країни), планується, зокрема, отримання газу зі сховищ у Німеччині.

По газопроводу, який проходить через Устецький і Пльзеньский краї Чехії (північ і захід країни), планується, зокрема, отримання газу зі сховищ у Німеччині.

У Чехії введено в експлуатацію газопровід Capacity4Gas, який дозволить країні отримувати газ по "Північному потоку-2" через німецький газопровід EUGAL. Про це в понеділок, 4 січня, повідомляє на своєму сайті чеська газотранспортна компанія NET4GAS. "Компанія NET4GAS інформує про те, що розпочато експлуатацію нового 150-кілометрового газопроводу високого тиску, побудованого в рамках проекту Capacity4Gas.

Другий і останній етап Capacity4Gas таким чином був успішно реалізований. Реалізація проекту одночасно підвищує стратегічну роль Чехії в системі міжнародного транзиту газу, у тому числі, беручи до уваги можливе майбутнє переправлення оновлюваних джерел енергії", - йдеться в повідомленні. Уточнюється, що газопровід здатен працювати в реверсному режимі. 

"Цей факт посилює енергетичну безпеку Чехії і Центральної Європи. Вартість реалізації проекту перевищила 540 млн євро", - повідомляє чеська газотранспортна компанія NET4GAS. Максимальна пропускна здатність газопроводу становить 27,5 млрд кубометрів газу на рік.

Читайте на ГК:Чи є секс на МКС та інші історії про фізіологію в космосі
Читайте на ГК:Знаменита модель показала, як COVID-19 змінив її фігуру (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Товсту мавпу відправили в "табір схуднення" (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...