1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорщина отримала 6 тисяч доз російської вакцини "Спутник V"

29.12.2020 14:05 Без кордонів

У той час, як в ЄС стартувала кампанія з вакцинації від коронавірусу препаратом BioNTech/Pfizer, Угорщина отримала 6000 доз "Спутник V" з РФ.

У той час, як в ЄС стартувала кампанія з вакцинації від коронавірусу препаратом BioNTech/Pfizer, Угорщина отримала 6000 доз

Угорщина отримала шість тисяч доз російської вакцини від COVID-19, повідомив у понеділок, 28 грудня, угорський міністр закордонних справ Петер Сійярто на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що угорські фахівці продовжать проводити оцінку можливості застосування російської вакцини в країні.

"Вантаж буде з поліцейським ескортом відправлений до Національного центру громадської охорони здоров'я, де угорські експерти отримають ще одну нагоду для ухвалення рішення, як використовувати вакцину", - зазначив міністр.

Як відомо, 27 грудня в ЄС, тобто і в Угорщині також, стартувала кампанія з вакцинації населення від коронавірусу препаратом від BioNTech/Pfizer.

Нагадаємо, Угорщина ще на початку грудня заявила про намір використовувати вакцину російського виробництва "Спутник V", яку на той час критикували за те, що вона не пройшла всіх необхідних фаз клінічних досліджень.

У листопаді Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомила, що веде переговори з російським інститутом-виробником вакцини "Спутник V" щодо її можливого включення в перелік засобів екстреного використання. Якщо буде встановлено, що цей продукт відповідає критеріям для включення в список, ВООЗ опублікує результати, що фактично означатиме, що вона рекомендована для використання всіма країнами-членами ВООЗ.

Між тим ставку на цю вакцину роблять у деяких країнах Латинської Америки, зокрема в Бразилії та Аргентині. Перша велика партія російської вакцини "Спутник V" була доставлена в Аргентину 24 грудня, напередодні препарат був зареєстрований в цій країні. Вакцинація повинна початися 29 грудня.

Джерело: Українська служба DW

Читайте на ГК:У Будапешті громадянин Йемену намагався згвалтувати жінку прямо на автобусній зупинці
Читайте на ГК:Угорщина на першому місці серед країн ЄС з вакцинації проти ковіду
Читайте на ГК:В Угорщині - максимальна кількість смертей від коронавірусу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...