1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Спільний позов Угорщини та Польщі відхилив суд ЄС

08.12.2020 21:47 Без кордонів

Польща й Угорщина програли спільний позов проти Ради ЄС у Європейському суді. Країни блокували реформи, які обмежили б право громадян з бідних країн-членів ЄС працювати в багатших з низькою зарплатою.

Польща й Угорщина програли спільний позов проти Ради ЄС у Європейському суді. Країни блокували реформи, які обмежили б право громадян з бідних країн-членів ЄС працювати в багатших з низькою зарплатою.

Суд Європейського Союзу не став розглядати спільний позов Угорщини й Польщі. Країни були незадоволені директивою, яка зміцнювала права найманих працівників, пише Європейська правда з посиланням на прес-службу Суду ЄС. В інстанції зазначили, що після розширення ЄС на внутрішньому ринку відбулися відповідні зміни.

Законодавчий орган ЄС міг провести переоцінку інтересів підприємств, які користуються свободою надання послуг, і інтересів їхніх працівників, які направляються до приймаючої держави-члена Євросоюзу, для того, щоб забезпечити здійснення свободи надання послуг підприємствами, які створені в приймаючій державі-члені на рівних умовах. 

Польща й Угорщина оскаржували директиву, яка стосувалася розміщення працівників з однієї європейської країни в іншій. Відзначається, що зазначена директива має забезпечити свободу надання послуг за принципом справедливості, гарантуючи конкуренцію. 

"Директива спрямована на забезпечення того, щоб умови найму розміщених працівників були якомога ближчими до умов найму працівників підприємств, створених у приймаючій державі-члені", - йдеться в повідомленні. 

Угорщина й Польща ж подали позов, щоб ця директива була скасована. Країни, зокрема, апелювали до юридичних аргументів, які стверджують, що вибір неправильної правової основи для прийняття оспорюваної директиви є порушенням статті 56 TFEU, що гарантує свободу надання послуг, і порушенням регламенту Рим I. Однак Суд ЄС відхилив позови країн. 

Відзначається, що нова директива Євросоюзу не дає право більш багатим країнам-членам ЄС платити низьку зарплату працівникам з більш бідних європейських країн. Польща й Угорщина намагалися виступити проти цієї реформи.

Читайте на ГК:Українець потрапив у ДТП в Угорщині: в автомобілі він перевозив нелегалів (ФОТО)
Читайте на ГК:У Будапешті громадянин Йемену намагався згвалтувати жінку прямо на автобусній зупинці
Читайте на ГК:Угорщина на першому місці серед країн ЄС з вакцинації проти ковіду
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...