1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині вилучили контрабанду із закарпатським слідом на суму понад 100 мільйонів гривень (ФОТО, ВІДЕО)

05.12.2020 14:45 Без кордонів ВАЖЛИВО Голос Карпат

Вилучені безакцизні цигарки та готівка від їх реалізації у різній валюті, оцінюється у суму 1,125 мільярди форинтів.

Вилучені безакцизні цигарки та готівка від їх реалізації у різній валюті, оцінюється у суму 1,125 мільярди форинтів.

Як інформує податкова служба Угорщини на своїй Фейсбук-сторінці, днями її працівники спільно з митниками викрили україно-угорську злочинну групу, в якої вилучили близько 373 000 блоків безакцизних цигарок вартістю понад півмільярда форинтів. Також вилучили майже стільки ж готівки, яку отримали від реалізації нелегального товару. Контрабанда з України та Білорусії через Закарпаття поступала на один із складів в Угорщині, звідки її відправляли безпосереднім покупцям.

Обшуки відбулись одночасно на шести об'єктах у Будапешті та чотирьох у сільській місцевості: загалом у десяти місцях було виявлено 372 896 блоків безакцизних цигарок. Окрім тютюнових виробів на суму майже 560 мільйонів угорських форинтів, у злочинців також знайшли готівку в доларах США, євро та форинтах еквівалентом 565 мільйонів угорських форинтів. В ході проведення операції було виявлено, що учасники групи для маскування своєї діяльності використовували пристрій для перешкоджання GSM-сигналу.

Слідчі затримали та допитали двох чоловіків та жінку, одного з яких за рішенням суду заарештували. Ще троє зловмисників втекли, їх оголосили у міжнародний розшук. Санкція у справі злочинної організації передбачає позбавлення волі на строк до десяти років.

Трафік контрабандних цигарок до Угорщини пролягає через Закарпаття. Часто до нього причетні місцеві бізнесово-політичні групи, безперешкодну діяльність яких на території нашої країни забезпечують відповідні контролюючі органи. Як бачимо, домовитись із службами і органами сусідніх країн у них виходить значно важче.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...