1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

В Україні створили національний природний парк Королівські Бескиди

30.11.2020 22:48 Без кордонів

Парк у Львівській області включатиме майже 9 тисяч га комунальних земель. Гроші на його створення Кабмін повинен прописати в бюджеті-2021.

Парк у Львівській області включатиме майже 9 тисяч га комунальних земель. Гроші на його створення Кабмін повинен прописати в бюджеті-2021.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення національного природного парку Королівські Бескиди. Про це повідомляє прес-служба офісу президента в понеділок, 30 листопада. Парк створюється у Львівській області.

До його території повинні включити майже 9 тисяч га комунальних земель, що знаходяться в підпорядкуванні Старосамбірського дочірнього лісогосподарського підприємства Галсільліс, а саме: 8691 гектар, який вилучається і надається національному природному парку в постійне користування, і 306 гектарів у межах Дністровського лісництва, що включаються до його території без вилучення у землекористувача. 

Тепер Кабмін повинен забезпечити затвердження у шестимісячний строк Положення про національний природний парк Королівські Бескиди.

Також уряд має передбачити в проекті закону про держбюджет на 2021-й і наступні роки кошти, необхідні для функціонування національного природного парку Королівські Бескиди. 

Нарешті Зеленський оголосив парками-пам'ятками садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення ландшафтний заказник Кручі (Донецька область), ботанічний заказник Долина ірисів і парк-пам'ятник садово-паркового мистецтва Адамівка (обидва - у Львівській області).

Читайте на ГК:Cуд оштрафував жінку, син якої прогуляв майже 700 уроків
Читайте на ГК:Перші наземні казино з’являться у Львові та Одесі: КРАІЛ видасть ліцензії двом операторам
Читайте на ГК:Шлях у грязюку: пішохідний перехід веде прямо в болото зеленої зони (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...