1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Йожеф Бочкоі повертається у крісло Генерального консула Угорщини в Ужгороді?

27.11.2020 18:25 Без кордонів Ексклюзив Голос Карпат

Таке припущення на своїй сторінці в соціальній мережі висловив експерт з україно-угорських відносин Дмитро Тужанський, посилаючись на власні джерела в МЗС сусідньої держави.

Таке припущення на своїй сторінці в соціальній мережі висловив експерт з україно-угорських відносин Дмитро Тужанський, посилаючись на власні джерела в МЗС сусідньої держави.

Аргументуючи ймовірність прийняття такого рішення, фахівець виокремлює три моменти. Перший – Йожеф Бочокоі дуже добре знає Україну та Закарпаття, він вже працював генконсулом у Берегові та Ужгороді, продовжує приїздити сюди й зараз, займаючи високу посаду заступника держсекретаря МЗС, постійно цікавиться станом справ як у нашій країні, так і області. По-друге, у зовнішньополітичному відомстві він відповідає за фінанси, а це свідчить, що йому довіряють. По-третє, володіє російською мовою та вивчає українську, що значно спрощує спілкування з українськими партнерами.

Більше того, Тужанський стверджує, що Йожеф Бочкоі сам хоче повернутись на роботу в Україну, хоча його призначення генкосулом означає фактично пониження в ієрархії. Але є мотивація, яка вище цього – виправити ситуацію, що склалася нині у непростих україно-угорських відносинах, повернути їх бодай на рівень 2014-2015 років.

Автор цих рядків теж особисто знайомий з дипломатом і добре знає його по спільній роботі в Берегові та Ужгороді. Йожеф Бочкоі справді чудово володіє ситуацією і є справжнім другом України та Закарпаття. З його поверненням в Ужгород дійсно відкриються нові можливості для продовження конструктивного діалогу між Україною та Угорщиною, пошуку шляхів усунення недорозумінь, розвитку більш ефективних взаємовідносин.

У консульстві Угорщини в Берегові, зрозуміло, дану інформацію не підтвердили, але і не спростували. На можливе призначення Йожефа Бочкоі, звичайно, доведеться чекати кілька місяців, а то й півроку. Все ж будемо сподіватись, що воно відбудеться.

Микола Горват

Нагадаємо, твори живописця Роберта Товта повертаються в Берегово (ФОТО)

Читайте на ГК:Наніс удар ножем у груди співмешканці: підозрюваного ужгородця взято під варту
Читайте на ГК:Скоро ужгородці зможуть побачити ще одну культурно-туристичну «родзинку» (ФОТО)(ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті прикордонники затримали злочинця під час його повернення в Україну
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...