1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття з іноземними партнерами розробляє план мобільності прикордонних регіонів

26.11.2020 19:02 0 Без кордонів

Проект передбачає розвиток залізничного сполучення, в тому числі Інтерсіті, розвиток малої авіації, річкове, автомобільне та вело-сполучення, а також вивчення можливостей створення інтермодальних транспортних хабів тощо.

Про план мобільності прикордонних регіонів України, Румунії, Словаччини та Угорщини йшлося на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі сьогодні.

- У нашому проекті беруть участь органи самоврядування: Саболч-Сатмар-Берег в Угорщині, Кошицький самоврядний край в Словаччині, рада повіту Марамуреш Румунія, Сату-Маре Румунія, а також Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, - розповіла Наталія Носа,  керівник Міжнародної асоціації інституцій регіонального розвитку «МАІРР».

- Сьогодні ми офіційно відкрили наш проект. Відбулася стартова зустріч партнерів із залученням експертів із різних інфраструктурних тематик. Зокрема, були експерти у сфері просторового планування, екологічних питань, агенції регіонального розвитку, експерти які займаються плануванням територій. Саме вони надали нам формат, як надалі ми будемо працювати спільно з нашими угорськими, словацькими, румунськими партнерами. Специфіка заключається у тому, що в кожному регіоні є свої плани мобільності, які включають в себе авіаперевезення, малу авіацію, залізницю, розбудову пунктів пропуску. Тобто є багато питань, які потребують узгоджених рішень і які ми готові підняти на експертному рівні. У проекті існує і техніко-економічне обґрунтування. Бо планувати розвиток транспортної інфраструктури не розуміючи навантаження по ту чи іншу сторону кордону – неефективне, - зазначила доповідачка, яку цитує Карпатський об"єктив.

Деталі у ВІДЕО.

Читайте на ГК:На Закарпатті за добу вакцину від коронавірусу отримали більше 700 жителів
Читайте на ГК:На Закарпатті судитимуть чотирьох членів ОЗГ за створення міжнародного каналу нелегальної міграції (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті в березні сталось 100 ДТП: скільки було загиблих та травмованих
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...