1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Як грім серед ясного неба в Угорщині сприйняли видворення та заборону на 3 роки в’їзду в Україну члену угорського уряду Іштвану Грежі

24.11.2020 21:15 0 Без кордонів ВАЖЛИВО Автор: Голос Карпат

До Міністерства закордонних справ Угорщини викликали українського консула та висловили протест.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав глава угорського відомства закордонних справ Петер Сіярто.

Інформація про видворення члена угорського уряду, зазначив міністр, стала справжньою несподіванкою тому, що ще 2,5 тижні перед цим під час спілкування з українським колегою Дмитром Кулебою було досягнуто домовленості про те, що залишиться в минулому напруженість між країнами, яка мала місце перед місцевими виборами, натомість увагу буде сконцетровано на співпраці та творенні спільної історії успіху Закарпаття.

- Ми сподівалися, що забрані в закарпатських угорців під час попереднього президентства право на навчання та право на виживання будуть повернуті, однак досі цього не сталося. Хоч ми постійно були готові до співпраці і з радістю сприйняли ідею, що Закарпаття треба зробити спільною історією успіху. Для впровадження цієї ідеї через Програми розвитку Угорщини виділено декілька десятків мільярдів форинтів. Ми обновляли садики, школи, соціальні установи, підтримували заклади культури, охорони здоров’я, фінансували роботи з охорони навколишнього середовища. Саме такі дії ведуть до історій успіху, а не видворення,- написав Петер Сіярто.

Глава угорського міністерства закордонних справ також висловив надію на те, що на основі взаємної поваги Україна повернеться до співпраці, аби справді разом шукати спільну історію успіху.

Читайте на ГК:Українець потрапив у ДТП в Угорщині: в автомобілі він перевозив нелегалів (ФОТО)
Читайте на ГК:У Будапешті громадянин Йемену намагався згвалтувати жінку прямо на автобусній зупинці
Читайте на ГК:Угорщина на першому місці серед країн ЄС з вакцинації проти ковіду

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...