1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатським заробітчанам: подробиці заборони в'їзду в Чехію

29.10.2020 16:44 Без кордонів ВАЖЛИВО

Обмеження в'їзду іноземців у ЧР введені до 3 листопада, але їх планують продовжити.

Обмеження в'їзду іноземців у ЧР введені до 3 листопада, але їх планують продовжити.

Про це інформує Мукачево.нет.

Закриті також готелі та установи, що надають житло мандрівникам, а також музеї, галереї, ресторани, клуби, паби. У громадських місцях можна знаходиться максимум по дві людини. Маски необхідно носити як у приміщенні, так і на вулиці.

За останні місяці візи до Чехії могли отримати лише окремі категорії громадян - члени сімей, сезонні працівники, співробітники транспортних компаній і ще ряд категорій. Прибувають в країну повинні строго дотримуватися карантинних заходів, заповнити форми про стан здоров'я і пройти тест на COVID-19.

Уряд попросить парламент продовжити надзвичайний стан в Чехії до 3 грудня. Депутати обговорять цю ініціативу вранці 30 жовтня, повідомив прем'єр-міністр Андрій Бабіш.

Міністр охорони здоров'я Роман Примула зазначив, що Чеська Республіка знаходиться в ситуації, коли надзвичайний стан - це необхідність. Надзвичайний стан діє в Чехії з 5 жовтня по 3 листопада.

Нагадаємо, що з середи у Чехії ввели комендантську годину — не можна виходити з дому з 21:00 до 4:59 крім ряду винятків.

Вдень можна буде перебувати за межами будинку лише з метою роботи і підприємництва, відвідувати членів сім'ї та близьких людей. Також дозволено ходити в магазини за продуктами першої необхідності.

Читайте на ГК:Сексуальна Гейлі Бібер показала своє ідеальне тіло (ФОТО)
Читайте на ГК:Катерина Кухар засвітила розкішне тіло на Мальдівах (ФОТО)
Читайте на ГК:Cутичка двох тигрів в Індії потрапила на відео (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...