1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатські митники не пропустили нові вироби медичного призначення під виглядом вживаних побутових товарів

21.10.2020 11:08 Без кордонів

На митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці Держмитслужби задокументовано порушення - ввезення в Україну під виглядом вживаного товару 6 тис. штук нових виробів медичного призначення.

На митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці Держмитслужби задокументовано порушення - ввезення в Україну під виглядом вживаного товару 6 тис. штук нових виробів медичного призначення.

Повертаючись з Італії на автомобілі «Renault Master», водій перевізник під час проходження митного контролю обрав «червоний коридор», позаяк переміщував вантаж, що підлягає обов’язковому декларуванню.  

Згідно проформі-інвойсу на митну територію України ввозилися з Італії  вживані побутові товари загальною кількістю 40 місць, вартістю 200 євро, вагою 235,5 кг, отримувачем якого зазначалася громадянка України з Хмельниччини.

Та коли митники провели поглиблений огляд транспортного засобу із вивантаженням усіх речей у коробках, то виявили, що заявлений товар знаходиться лише у 10 вантажних місцях, а в 30-х – нові вироби медичного призначення іноземного виробництва різних торгових марок, загальною кількістю 5868 штук. Зокрема, пульсометри, катетери, шприци, бактеріальні фільтри, маски, порти для інгалятора, ручний реаніматор, вакумні конектори та ін, які значно перевищують дозволену законодавством суму ввезених в Україну нових товарів – до 500 євро та вагою до 50 кг.

Таким чином, відправник вчинила дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням їх від митного контролю шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування, кількості та вартості.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1. статті 483 Митного кодексу України.

Наразі вилучений не задекларований новий товар потребує додаткової оцінки експерта щодо встановлення його остаточної вартості. Справу скерують до суду, повідомила Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

Нагадаємо, винахідник із Закарпаття показав, як на фабриці виготовляють папір з листя за його технологією (ВІДЕО)

Читайте на ГК:У Львові вчинили самосуд над ромом-трансвеститом із Закарпаття, якого зловили на крадіжці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Особи з Берегова викрадали майно з сумок та наплічників у перехожих у Львові.
Читайте на ГК:Три підприємства взяли участь у тендері на добудову сміттєпереробного заводу - одного із довгобудів на Закарпатті
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...