1. Новини Закарпаття
  2. >

Оприлюднено підсумкову заяву саміту Україна-ЄС

07.10.2020 10:18 Без кордонів

Євросоюз визнав європейські устремління України і схвалив її європейський вибір, зазначено в заяві.

Євросоюз визнав європейські устремління України і схвалив її європейський вибір, зазначено в заяві.

Лідери України та Європейського Союзу за підсумками 22-го саміту Україна-ЄС, який відбувся 6 жовтня в Брюсселі, підтверди

ли зобов'язання щодо зміцнення політичної асоціації та економічної інтеграції з Києвом, визнали його європейські устремління і схвалили європейський вибір. Про це йдеться в спільній заяві сторін за підсумками саміту, повний текст якого оприлюднено на сайті президента України. 

"Ми підтвердили наші зобов'язання щодо зміцнення політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом, зокрема, шляхом продовження тісної співпраці в зміцненні верховенства права, в просуванні реформ, в прискоренні сталого економічного зростання, підтримуючи" зелену "і цифрову трансформації і підвищуючи її стійкість... у цьому контексті ми визнали європейські устремління України і вітаємо її європейський вибір, як зазначається в Угоді про асоціацію", - йдеться в документі. 

Сторони погодилися працювати заради повного використання потенціалу Угоди про асоціацію та наголосили на важливості виконання Україною своїх зобов'язань в зв'язку з цим. 

"Завдяки Угоді про асоціацію та поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі обсяг двосторонньої торгівлі між ЄС і Україною збільшився на 65% з січня 2016 року, коли Угода набула чинності, в результаті чого ЄС став для України найбільшим торговим партнером", - зазначено в заяві.

Читайте на ГК:Кабмін дозволив ресторанам і кафе в новорічну ніч працювати до 7 ранку
Читайте на ГК:В одному з міст України громадський транспорт стане безкоштовним
Читайте на ГК:Ринок впадає у святкову "сплячку": що буде з курсом гривні та дефіцитом бюджету
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...