1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Польщі заарештували 12 українців на нелегальній фабриці сигарет (ВІДЕО)

18.09.2020 18:04 Без кордонів

Суд у Познані застосував до всіх затриманих запобіжний захід у вигляді тимчасового тримання під вартою терміном на три місяці.

Суд у Познані застосував до всіх затриманих запобіжний захід у вигляді тимчасового тримання під вартою терміном на три місяці.

У Великопольському воєводстві Польщі правоохоронці виявили нелегальну фабрику з виробництва сигарет. Були затримані 16 осіб, серед яких 12 громадян України, повідомляє Центральне слідче бюро поліції Польщі (CBSP) в п'ятницю, 18 вересня.

Зазначено, що на фабриці виявили 5,8 млн штук сигарет відомого світового бренду, близько 1,7 млн ​​тонн тютюнової суміші і кілька десятків піддонів з напівпродуктами. Вартість затриманого товару складає 6,5 млн злотих (1,7 млн ​​доларів). Вилучено також 1 млн злотих (270 тис. дол.) готівкою і три автомобілі, серед яких вантажівка для вивезення сигарет за межі Польщі.

Суд в Познані застосував до всіх затриманих запобіжний захід у вигляді тимчасового тримання під вартою терміном на три місяці.

Читайте на ГК:Загадкова смерть українця у Польщі уже не загадкова: двом затриманим співвітчизникам висунули обвинувачення у вбивстві
Читайте на ГК:Загадкова смерть українця у Польщі: затримали двох українців, які орендували житло з померлим
Читайте на ГК:Польща видає менше дозволів на роботу для українців: відома причина
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...