1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На КПП «Лужанка» люди днями стоять в чергах дихаючи смородом та без туалетів (ВІДЕО)

12.09.2020 23:56 Без кордонів

У черзі водії та пасажири стоять по чотири доби та нарікають на жахливі мови.

У черзі водії та пасажири стоять по чотири доби та нарікають на жахливі мови.

Черги протяжністю у кілька кілометрів, більше сотні автобусів, купи сміття та відсутність туалетів – саме така ситуація спостерігається останніми тижнями на КПП «Лужанка».

Виснажені водії та пасажири стоять по 4 доби. Черга на КПП наразі дійшла до найближчого села. Люди кажуть, умови, які спостерігають тут постійно стоячи в чергах – жахливі. Нема біотуалетів, вимушені ходити на АЗС або у сусіднє село до барів.

А сміття стоїть тут купами не один день. Від цього і жахливий сморід навколо. Як повідомлялося раніше черги на україно-угорському кордоні наразі через запровадження угорською стороною додаткових заходів контролю задля недопущення поширення коронавірусної інфекції. Незрозуміло чому, але саме на цьому пункті пропуску зараз найбільша черга.

Як довго ще спостерігатимуться такі черги поки невідомо. Але прохання до водіїв, які планують поїздку закордон заздалегідь обирати пункт пропуску, і у чергах бути толерантними та з розумінням віднестись до ситуації.

Деталі в сюжеті М-Студіо :

Нагадаємо, у тягучках на виїзд з України стоїть подан 350 автомобілів.

Читайте на ГК:“По щучому велінню”: в Ужгороді актори обласного лялькового театру “Бавка” просто неба показали виставу-інтерактивну гру (ФОТО)
Читайте на ГК:Ужгороду 1127 років: відбулося урочисте міське Віче (ВІДЕО)
Читайте на ГК:‘‘Краще продати в приватні руки’’: ужгородці гаряче обговорюють закриття ‘‘Дитячої залізниці’’
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська