1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Польща видає менше дозволів на роботу для українців: відома причина

08.09.2020 20:07 Без кордонів ВАЖЛИВО

При порівнянні аналогічного періоду 2019 року, то кількість дозволів у 2020 році зменшилася на 11% ніж торік.

При порівнянні аналогічного періоду 2019 року, то кількість дозволів у 2020 році зменшилася на 11% ніж торік.

Про це пише Yavp.pl з посиланням на сайт superbiz.se.pl.

Як зазначається, за перші шість місяців 2020 року було видано 145 тисяч дозволів на роботу для громадян з України і це на 11% менше ніж за аналогічний переод минулого року.

Основною причиною зниження стала епідемія COVID-19.

Крім українців, на роботу у Польщі у період січня-червня 2020 року претендувало 2,4 тис непальців. У порівнянні з минулим роком це зовсім небагато. У 2019 році їм видали 6,3 тис дозволів. Серед представників інших національностей, які шукають роботу у цьому році в Польщі перше місце посіли грузини, отримавши 4,2 тис дозволів (3,3 тис роком раніше). Друге місце, як і попереднього року, посіла Індія (4,1 тис), а третє - Узбекистан (3,8 тис). 

Інтерес до роботи у Польщі також суттєво зріс серед індонезійців та корейців (Південна Корея) - в обох випадках кількість виданих дозволів зросла понад 900.

“У Польщі все ще майже в 5 разів більше українців, ніж громадян усіх 39 країн Азії. Однак ця різниця буде повільно розмиватися - Європа поступово відкривається для українців дедалі більше, а фінансові умови в Німеччині та Чехії кращі, ніж у Польщі. Також людям з-поза ЄС стає легше знайти легальну роботу в цих країнах. Однак варто пам’ятати, що у 2020 та 2021 роках, крім фінансових аспектів, також матиме вплив на міграційні рухи епідемічна ситуація у світі", - зазначив Кшиштоф Інглот, президент правління Personnel Service та експерт ринку праці.

Нагадаємо, з 1 вересня змінилися правила запису та подачі документів на польську візу.

Читайте на ГК:"Вони не залишили без уваги крики про допомогу": у Польщі троє українців врятували дитину та стали героями (ФОТО)
Читайте на ГК:Польща вводить комендантську годину в новорічну ніч
Читайте на ГК:До 100 тисяч в місяць. Як в Польщі спрощують працевлаштування для українських лікарів і скільки їм платитимуть

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...