1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

У Львові в аеропорту застрягли іноземці, які приїхали до батьків

06.09.2020 13:24 Без кордонів

Держприкордонслужба не пускає їх в країну, оскільки не вважає дітьми, - громадянам США, Німеччини та Канади, які "застрягли", вже більш як 18 років.

Держприкордонслужба не пускає їх в країну, оскільки не вважає дітьми, - громадянам США, Німеччини та Канади, які

В аеропорту Львова іноземців, які приїхали в гості до батьків, не впускають в країну. Про це повідомляє Європейська правда в неділю, 6 вересня.

Відомо, що в аеропорту застрягли громадяни США, Німеччини та Канади. Їх не пропускають через кордон, оскільки Держприкордонслужба вважає дітьми осіб тільки до 18 років.

Марія Ягла, яка застрягла в аеропорту, повідомила в Facebook, що пасажири, які прибули, з 17:30 суботи не можуть вийти з аеропорту.

"Всі вони мають законні (згідно з постановою КМУ 641 від 27 серпня 2020 року) підстави для в'їзду в Україну як іноземні громадяни, які є родичами першої лінії громадян України. Але наші українські чиновники для свого користування придумали один пунктик в вищезгаданій постанові, а саме, що іноземці , які їдуть до батьків-громадян України, повинні бути дітьми до 18 років. Хоча в постанові цього немає", - написала Ягла.

За її словами, пасажири мають всі необхідні документи, щоб в'їхати в Україну: свідоцтва про народження, про шлюб, копії паспортів батьків, медичну страховку тощо.

Як пише видання, в постанові Кабміну зазначено, що до переліку осіб, які мають право на перетин кордону, входять особи, "які є батьками або дітьми громадянина України". Ніяких згадок про вік у документі немає.

При цьому у Держприкордонслужби своє трактування урядової постанови.

"Що стосується дітей громадян України - це особа іноземець молодше 18 років, при наявності документів, що підтверджують даний факт (наприклад: оригінал, нотаріально завірена копія свідоцтва про народження дитини та ксерокопія паспортного документа громадянина України)", - сказано в повідомленні ДПСУ в Facebook.

Читайте на ГК:Cуд оштрафував жінку, син якої прогуляв майже 700 уроків
Читайте на ГК:Перші наземні казино з’являться у Львові та Одесі: КРАІЛ видасть ліцензії двом операторам
Читайте на ГК:Шлях у грязюку: пішохідний перехід веде прямо в болото зеленої зони (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...