1. Новини Закарпаття
  2. >

“Замість двох тижнів 10 днів”: прем'єр-міністр Чехії хоче скоротити обов'язковий карантин

14.08.2020 21:49 Без кордонів

Наразі в Чеській Республіці діє 14-денний обов’язковий карантин.

Наразі в Чеській Республіці діє 14-денний обов’язковий карантин.

Як пише видання Around Prague, Андрій Бабіш виступає за скорочення обов'язкового карантину з двох тижнів до десяти днів. Він сказав, що останнє слово буде за експертами, він хоче в понеділок обговорити з ними можливі зміни на засіданні Урядового ради за ризиками для здоров'я.

Епідеміолог і урядовий уповноважений з питань науки та досліджень в галузі охорони здоров'я Роман Примула і головний гігієніст Ярміла Ражова також погоджуються скоротити ізоляцію до десяти днів.

«Як неспеціаліст, я повинен сказати, що це гарна ідея, і я її підтримую. Ми повинні зробити все можливе, щоб повернутися до нормального життя. Необхідно відстежувати вплив вірусу, кількість госпіталізованих, які люди, на жаль, померли, і спиратися на це. У понеділок я скликав раду, де це буде одним з пунктів порядку денного », - сказав Бабіш.

У понеділок на раді зустрінуться міністр охорони здоров'я Адам Войтех, щоб доповісти про розвиток коронавирусной інфекції, керівник освіти Роберт Плага - про заходи в школах, міністр праці та соціальних справ Яна Малачова - про ситуацію в будинках для людей похилого віку та соціальних об'єктах і міністр культури Любомир Заоралек - про ситуації з культурними заходами.

10-денний карантин зараз існує в Австрії, Швейцарії та Норвегії. У Чехії потрібно залишатися в карантині 14 днів. Якщо у пацієнта немає симптомів, він може перервати карантин. На думку експертів, вірус перестає бути заразним через 10 днів, хоча він все ще знаходиться в організмі людини.

Нагадаємо, до уваги подорожуючих: які країни світу відкрили свої кордони та які умови в’їзду.

Читайте на ГК:У Британії поліцейські пропустили два виклики, займаючись сексом
Читайте на ГК:З'явилося відео бійні у Пермі (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Чоловік посміхався на камеру: пасажири літака зайнялися сексом просто на борту (ВІДЕО)

 

загрузка...