1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

До уваги подорожуючих: які країни світу відкрили свої кордони та які умови в’їзду (ПЕРЕЛІК КРАЇН)

13.08.2020 21:20 Без кордонів Ексклюзив Голос Карпат

Пандемія коронавірусу досі триває, та після тривалої перерви країни вже почали відкривати свої кордони.

Пандемія коронавірусу досі триває, та після тривалої перерви країни вже почали відкривати свої кордони.

Від сьогодні, 13 серпня, кількість держав, в які можуть в’їхати українці, збільшилася до 42. Які ж країни вже відкрили свої кордони та які правила в’їзду читайте в ексклюзивному матеріалі ‘‘Голосу Карпат’’.

 

Громадяни України, які на даний час мають право в’їхати до Республіки Польща, після перетину кордону зобов’язані дотримуватись 14-денного карантину.

 

На угорських пунктах пропуску проїзд дозволений лише після проходження медичної перевірки (у разі наявності підозри зараження коронавірусом у в’їзді буде відмовлено), за визначеним транзитним маршрутом із зобов’язанням покинути територію Угорщини у термін до 24 годин.

 

Після приїзду в Словаччину обов'язкова домашня самоізоляція на 5-ий день від в’їзду в країну.

 

Починаючи з 27 липня 2020 року особи, яким дозволено в’їзд до Австрії зобов’язані мати при собі негативні результати ПЦР-тесту на COVID-19 на англійській або німецькій мові не старші 72 годин або пройти обов’язкову 10-денну самоізоляцію чи карантин (з підтвердженням місця його проходження).

 

В’їзд громадян України до Чехії заборонено за винятком тих, які мають дозвіл на проживання в Чехії або окремі типи чеських віз.

 

В’їзд до Вірменії дозволено за умови проходження 14-денної самоізоляції. Разом з цим, від самоізоляції можна бути звільненим, пройшовши медичне тестування на COVID-19 та отримавши негативний результат.

 

В’їзд в Бурунді дозволений з певними обмеженнями.

 

При в’їзді в Буркіна-Фасо громадяни України мають надати негативний ПЛР-тест. Довідку про здійснення тесту можна привезти з собою або здійснити тест за власний рахунок після прибуття до країни.

 

В’їзд громадянам України в Того дозволений.

 

В’їзд до Чаду дозволяється за умови надання негативного результату ПЛР-тесту та перебування після прибуття на обов’язковому карантині протягом 7 днів. На 7-й день передбачається повторне проведення ПЛР-тесту. У разі негативного результату, карантин припиняється. Також дозволений режим тимчасового транзиту, якщо його термін не більше 48-годин.

 

В’їзд на територію Сербії дозволений. Карантинні заходи при в’їзді не передбачені.

 

У пункті пропуску передбачено медичний огляд на предмет наявності симптомів Covid у пункті медичного контролю. В разі виявлення симптомів під час огляду безкоштовно проводиться ПЛР тест.  Також запроваджений в’їзд за умови обов’язкової наявності страхового полісу на COVID 19, який можна придбати онлайн, у туроператора, під час придбання авіаквитків, а також безпосередньо в аеропорту Туреччини після прибуття.

 

В’їзд до Албанії дозволений. Карантинні заходи при в’їзді не передбачені.

 

При в’їзді на територію Північної Македонії більше не вимагається наявність негативного ПЛР-тесту на COVID-19 та перебування у домашній самоізоляції чи державному карантині. Також з 1 липня 2020 року відновлено повноцінну роботу міжнародних аеропортів Скоп’є та Охрид.

 

В’їзд на територію Мексики дозволений. Карантинні заходи при в’їзді не передбачені.

 

Режим тимчасового в’їзду на території Чорногорії дозволений без обмежень резидентам України (громадянам України та іноземцям з посвідкою на проживання в Україні), які проживають, або останні 15 днів до моменту в’їзду в Чорногорію перебували в Україні, або іншій країні “зеленого” списку Чорногорії. 

 

В в Танзанію дозволено за наявності страхового полісу, який покриває лікування COVID-19.

 

Громадяни України, які прибули в Білорусь, протягом 14 календарних днів повинні перебувати в самоізоляції в домашніх умовах і в подальшому, до закінчення терміну самоізоляції, не підлягають пропуску через державний кордон.

 

Вимога самоізоляції до 14 днів осіб, які перетинають кордон, а також заповнення онлайн форми контактних даних перед приїздом до Великої Британії.



В’їзд до Об'єднаних Арабських Еміратів громадянам України дозволений.

 

Запроваджено обмеження на поїздки до США громадян України, які упродовж останніх 14 днів перебували на території будь-якої з 26 європейських країн членів Шенгенської Угоди, Великої Британії, Ірландії, а також Китайської Народної Республіки, Бразилії та Ісламської Республіки Іран. Зазначені обмеження діють також для пасажирів, які перебували на територіях названих країн з метою транзиту. Дія цих правил не поширюється на громадян США чи законних постійних мешканців США (власників “зеленої картки”).

 

Громадянам України в’їзд до Кенії дозволено.

 

Відповідно до рішення Уряду Єгипту, з 15 серпня ц.р. всі іноземні громадяни, які прибувають до Єгипту, зобов’язані мати сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття в країну. Дана вимога не поширюється на туристів, що прибуватимуть безпосередньо в аеропорти губернаторств Червоне Море (Хургада та Марса Аллам), Південний Синай (Шарм-Ель-Шейх) та Марса-Матрух. Туристи зможуть вільно подорожувати в межах цих губернаторств, але не зможуть виїхати в інші частини Єгипту без згаданого вище сертифікату. Іноземні громадяни, які мають намір прямувати до губернаторств Червоне Море, Південний Синай та Марса-Матрух з інших частин Єгипту, також зобов’язані мати сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття до Єгипту.

 

В’їзд на Сейшельські та Багамські острови дозволений з обмеженнями.

 

Громадяни України можуть в’їхати на територію Туніської Республіки за умови надання довідки про здійснення ПЛР-тесту на COVID-19 та проходження після прибуття до Тунісу обов’язкового карантину від 7 до 14 днів.

 

По прибуттю в Корею необхідно пройти 14-денну самоізоляцію. Впродовж перших трьох днів потрібно обов’язково зробити тест на COVID-19.

 

В’їзд на територію Іраку дозволений. Карантинні заходи при в’їзді не передбачені.

 

Рішенням Національного штабу боротьби з коронавірусом було змінено порядок в’їзду осіб в Іран (у тому числі громадян Ірану та України). При перетині кордону особи мають надати декларацію про стан здоров’я (заповнюється на місці) та довідку про негативний ПРЦ-тест на коронавірус. Ця довідка має бути складена англійською мовою та видана в іноземній державі не пізніше 96 годин, рахуючи з часу прибуття до Ірану. Легалізація довідки не вимагається. У разі відсутності такої довідки іноземцям та ОБГ буде відмовлено у в’їзді в Іран, а громадяни Ірану мають пройти обов’язкову 14-ти денну самоізоляцію.

 

В’їзд в Афганістан дозволено громадянам України.

 

З метою контролю ситуації з поширенням коронавірусу, Урядом Ефіопії прийнято рішення про направлення всіх іноземців, які прибувають до м/а “Боле”, м.Аддис-Абеба, на 7-денний карантин у визначених владою країни готелях/карантинних центрах за кошт пасажирів. Після проходження такого 7-денного карантину та, в разі отримання негативних ПЦР-тестів на коронавірус, іноземці підлягають додатковій подальшій 7-денній самоізоляції вдома або за місцем проживання/перебування в Ефіопії. Виняток становлять іноземці, які вже мають роздрукований паперовий варіант сертифікату про негативний ПЦР-тест на коронавірус, дійсний протягом 5 днів до в’їзду в Ефіопію. Такі особи одразу проходять 14-денну самоізоляцію вдома або за місцем проживання/перебування в Ефіопії та після здачі тесту на коронавірус по приїзду в аеропорту. 

 

Особи, які в'їжджають в Сомалі мають проходити обов’язковий 14-денний карантин.

 

В’їзд в 3амбію дозволено за умови проходження обов’язкового карантину протягом 14 діб з моменту прибуття до країни.

 

В’їзд на територію Пакистану громадянам України дозволено.

 

В’їзд в Ліван дозволений тільки через пункт пропуску міжнародного аеропорту м. Бейрут та за наявності негативного тесту на COVID-19, зробленого не пізніше 96 годин до прильоту в Ліван. По прильоту буде проведений ще один тест на наявність вірусу COVID-19. Оплата за тест включена до вартості авіаквитка.

 

В’їзд до Ямайки дозволено.

 

В’їзд в Болгарію з 31 липня до 31 серпня ц.р. громадянам України дозволений без необхідності надання документу, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, та без проходження 14-денного карантину.

 

В’їзд в Словенію дозволений за умови проходження 14-денного карантину.

 

При в’їзді в Ірландію запроваджено режим 14-денної обов’язкової самоізоляції для тих, хто прибуває до країни з-за кордону, окрім Північної Ірландії та країн, внесених ірландською стороною до “зеленого переліку”.

 

В’їзд на Мальдіви дозволено. Не потрібно проходити самоізоляцію або карантин.  Тест на Covid-19 не вимагається.

 

При в’їзді в Антигуа і Барбуду в аеропортах здійснюється скринінг температури та експрес-тести на коронавірус (безкоштовно).

 

В’їзд в Камбоджу дозволено із обмеженнями.

 

Пасажири, що прибувають в Еквадор, повинні мати при собі негативний результат тесту на COVID-19. Якщо такий тест неможливо зробити у країні де перебуває пасажир, органи МОЗ Еквадору протягом 7 днів визначають час та місце де особа має здати тест.

 

В’їзд на Коморські острови дозволено з обмеженнями.

 

Режим в’їзду в Сент-Люсію дозволений. Пасажири мають представити результати тесту на відсутність коронавірусу, який було здійснено упродовж останніх 2 днів, здійснюється огляд стану здоров’я, передбачається карантин на строк 14 днів.

 

В’їзд в Пуерто-Ріко дозволений з обмеженнями.

Нагадаємо, раніше Чорногорія дозволила в'їзд громадянам України без обмежень.

Читайте на ГК:На Іршавщині планують закріпити за кожним навчальним закладом працівника поліції (ФОТО)
Читайте на ГК:На дорогах Іршавщини велосипедисти в небезпеці (ФОТО)
Читайте на ГК:На Іршавщині затримали чоловіка, через якого згорів гектар лісових угідь (ФОТО)
загрузка...