1. Новини Закарпаття
  2. >

З Естонії депортують українських заробітчан

13.08.2020 19:06 Без кордонів

Працівників з України зобов'язали виїхати з Естонії до опівночі 14 серпня, так як вони порушили режим самоізоляції. Люди збираються оскаржити це рішення в суді.

Працівників з України зобов'язали виїхати з Естонії до опівночі 14 серпня, так як вони порушили режим самоізоляції. Люди збираються оскаржити це рішення в суді.

В Естонії департамент поліції і прикордонної охорони депортує 12 українців, які приїхали працювати підсобними у місцевих фермерів. Про це повідомляє місцева телерадіокорпорація ERR.ee у четвер, 13 серпня. 

Ще 21 липня в Естонію спецрейсом, оплаченим естонськими фермерами, прибули 150 робітників. Після прибуття працівників в аеропорту протестували на коронавірус, а опісля - помістили на карантин, під час якого влада вирішила перевірити, як дотримується режим самоізоляції.

Як виявилося, деякі українці 46 разів порушили правила самоізоляції, продовжуючи працювати. Тоді міністр внутрішніх справ Естонії Март Гельме заявив, що порушники повинні бути "покарані за всією суворістю закону", а міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу заявив, що українців, які не дотримувалися режиму самоізоляції, потрібно вислати з країни. 

Тепер українці повинні покинути Естонію до опівночі 14 серпня. У свою чергу, фермери, у яких вони працювали, збираються оскаржити видані приписи в суді. Власники ферм вважають, що порушень не було, так як робочі фактично не виконували робочі обов'язки на полях, а просто приводили до ладу приміщення для проживання. Раніше вони вже зверталися до місцевої прокуратури, але там їхні клопотання були відхилені.

Читайте на ГК:В Укрпошті розповіли, як будуть доставляти пенсії
Читайте на ГК:Настя Каменських похвалилася стрункими ногами (ФОТО)
Читайте на ГК:«Кохання на виживання» – найвідвертіший та емоційний проект українського телебачення
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...