1. Новини Закарпаття
  2. >

У Держприкордонслужбі дали роз'яснення ситуації на ПП "Лужанка" та "Тиса"

11.08.2020 11:23 Без кордонів ВАЖЛИВО

Протягом останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Протягом останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Така ситуація обумовлена, у першу чергу, впровадженням угорською стороною додаткових заходів контролю, що діють з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції, а також необхідності вивчення та перевірки документів подорожніх.

Зокрема, окрім паспортних документів, прикордонною поліцією Угорщини ретельно перевіряються документи, які підтверджують мету подорожі або транзитний характер поїздки.

Відповідно, збільшується час на проходження контрольних процедур.
Також нагадуємо, що на українсько-угорському кордоні суміжною стороною визначені для транзитного проїзду виключно пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».
Наразі перед пунктом пропуску «Лужанка» на оформлення продовжують очікувати близько 150 мікроавтобусів, ще майже 100 транспортних засобів перебувають перед пунктом пропуску «Чоп (Тиса)». Відмітимо, що минулої доби через ці пункти пропуску в напрямку Угорщини загалом прослідували по 400 легкових транспортних засобів.

Наголосимо, що співробітники Чопського та Мукачівського прикордонних загонів продовжують оперативно забезпечувати належні процедури прикордонного контролю з українського боку кордону, а також постійно підтримують взаємодію та обмін інформацією з представниками прикордонної поліції Угорщини.

Окрім того, задля дотримання належного режиму у пунктах пропуску виставлено додаткові прикордонні наряди, а за додержанням правил дорожнього руху та громадського порядку поза пунктами пропуску слідкують співробітники Національної поліції.

З огляду на це, просимо громадян врахувати інформацію при плануванні подорожі за кордон та обирати для себе оптимальні маршрути руху, – додають у відомстві.

Нагадаємо, закарпатські митники вилучили від чернівчанина контрабанду з "елітним" присмаком

Читайте на ГК:Курта бисіда: Самоє паршивоє у натурі чоловіка – бути неблагодарним,- Іван Бровді (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Цьогоріч закарпатці сплатили на розвиток армії понад 174 млн грн
Читайте на ГК:На Закарпатті поліцейські зупиняють великовантажні автомобілі та направляють їх у спеціальні місця відстою
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська