1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Українцям нагадали про необхідність покинути Румунію до 12 серпня

07.08.2020 15:50 Без кордонів

Право на перебування в країні за в'їзними візами зберігається протягом 90 днів з моменту припинення НС, тому закінчується вже 12 серпня.

Право на перебування в країні за в'їзними візами зберігається протягом 90 днів з моменту припинення НС, тому закінчується вже 12 серпня.

Термін перебування іноземців у Румунії закінчується 12 серпня. Про це повідомляє Посольство України в Румунії в п'ятницю, 7 серпня. Як розпорядився румунський уряд, право на перебування в країні, надане в'їзними візами до Румунії, зберігається протягом 90 днів з моменту припинення надзвичайного стану. 

"Шановні громадяни України! Звертаємо вашу увагу, що термін, протягом якого зберігається право перебування іноземців, які не змогли покинути територію Румунії в умовах пандемії COVID-19, і коли не будуть застосовуватися санкції або обмежувальні заходи, - до 12 серпня 2020 року" , - сказано в повідомленні. 

Відзначимо, що Румунія входить у список країн червоної зони, тому українцям після повернення з Румунії доведеться перебувати 14 днів в ізоляції за задекларованою адресою, або в обсервації в спеціальних закладах.

Читайте на ГК:У Румунії під час пожежі в COVID-лікарні загинуло 10 осіб
Читайте на ГК:У Румунії сталася серія землетрусів, один з них відчули в Україні
Читайте на ГК:Румунія обмежила в'їзд українцям
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...