1. Новини Закарпаття
  2. >

Чорногорія заборонила в'їзд українців на автомобілях

22.07.2020 16:34 Без кордонів

Громадянам України дозволено в'їжджати в Чорногорію автомобілем, якщо останні 15 днів вони перебували в країнах "зеленого" або "жовтого" списків.

Громадянам України дозволено в'їжджати в Чорногорію автомобілем, якщо останні 15 днів вони перебували в країнах

Українцям, а також громадянам Білорусі дозволено в'їзд на територію Чорногорії з 22 липня тільки в разі їх прибуття авіаційним транспортом. Про це йдеться в рішенні уряду Чорногорії, повідомляє ЄП. 

Без обмежень у Чорногорію можуть в'їжджати жителі країн "зеленого списку", жителі країн "жовтого списку" або ті, хто перебував у них протягом останніх 15 днів можуть потрапити в Чорногорію за наявності негативного ПЛР-тесту, який зроблений не пізніше, ніж за 72 години. 

"В'їзд у Чорногорію здійснюється повітряним транспортом для жителів України і Білорусі з контролем пасажирів при посадці і висадці та виконанням інших умов, запропонованих Міністерством сталого розвитку та туризму", - йдеться в повідомленні. 

При цьому українці можуть в'їжджати в Чорногорію автомобілем, якщо останні 15 днів вони перебували в країнах "зеленого" або "жовтого" списків. 

Як зазначає Балканський оглядач, для українських туристів, які прямують у Чорногорію, передбачені нові правила. Туроператор зобов'язаний забезпечити вимірювання температури тіла пасажира хоча б один раз перед посадкою в аеропорту. Пасажиру, який має підвищену температуру тіла, заборонено сідати в літак і вирушати в Чорногорію. 

Після прибуття пасажирів до Чорногорії і відразу після перетину прикордонного переходу туроператор зобов'язаний передати кожному пасажиру інформаційну довідку, яка містить опис заходів і рекомендацій Інституту громадського здоров'я Чорногорії, і повідомити пасажира, він зобов'язаний дотримуватися зазначених заходів. 

У випадках, коли туристичний пакет включає екскурсії, туроператор зобов'язаний вести детальний облік місць, які відвідують туристи. Всі туристи під час перебування в Чорногорії зобов'язані дотримуватися всіх заходів і рекомендацій Інституту громадського здоров'я.

Читайте на ГК:В Укрпошті розповіли, як будуть доставляти пенсії
Читайте на ГК:Настя Каменських похвалилася стрункими ногами (ФОТО)
Читайте на ГК:«Кохання на виживання» – найвідвертіший та емоційний проект українського телебачення
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...