1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Хто та як зможе поїхати до Угорщини: офіційне роз'яснення ДПСУ

15.07.2020 11:06 Без кордонів ВАЖЛИВО

За інформацією, наданою Прикордонною поліцією Угорської Республіки, з 01:00 15 липня 2020 року впроваджуються зміни до порядку пропуску осіб на територію Угорщини.

За інформацією, наданою Прикордонною поліцією Угорської Республіки, з 01:00 15 липня 2020 року впроваджуються зміни до порядку пропуску осіб на територію Угорщини.

Відповідно до ступеню зараження COVID-19, постановою уряду Угорщини №341/2020 (VII. 12.) іноземні країни поділено на три зони, позначені кольорами - червоний, жовтий та зелений, повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Громадяни держав, віднесених до «зеленої зони», можуть безперешкодно в’їжджати на територію Угорщини при дотриманні правил шенгенського прикордонного руху.

Щодо іноземців з країн «жовтої зони» на кордоні проводиться медична перевірка. Якщо в пасажира виявлено симптоми зараження, він буде повернутий. У разі відсутності симптомів особа буде відправлена на карантин.

В’їзд іноземців з країн «червоної зони», до якої віднесено Україну, наразі заборонений. Обмеження не стосуються осіб, які прямують з офіційною метою.

Однак, іноземцям дозволено використання гуманітарних транзитних маршрутів через Угорщину. Не обмежуватиметься груповий в’їзд працівників сільськогосподарського господарства та (для країн «жовтої зони») з підприємницькою (діловою) метою. Також дозволяється в’їзд спортсменів та організаторів міжнародних змагань.

На в’їзд в Угорщину пропускатимуть громадян суміжних країн, позначених жовтим та червоним кольором, на відстань до 30 кілометрів від державного кордону, Їхнє перебування не повинне перевищувати 24 години від моменту в’їзду.

Нагадаємо, на Закарпатті в чергах на КПП застрягли більше 400 автомобілів.

Читайте на ГК:У Будапешті заявили про готовність Орбана зустрітися із Зеленським
Читайте на ГК:Угорщина і РФ попередньо домовилися про постачання газу на 15 років - ЗМІ
Читайте на ГК:Поблизу угорського Сегеда затримали українських контрабандистів людьми
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...