1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Мукачеві готуються будувати новий 176-метровий міст через Латорицю (ПРОЕКТ)

14.07.2020 14:19 Без кордонів

У Мукачеві побудують пішохідний міст через р.Латориця (в районі Черемшина-Росвигово), інформувала Мукaчівськa міськa рaдa.

У Мукачеві побудують пішохідний міст через р.Латориця (в районі Черемшина-Росвигово), інформувала Мукaчівськa міськa рaдa.

Реалізація проєкту проводиться за рахунок коштів бюджету громадських ініціатив м.Мукачево. Автор проекту – Павлишинець Денис Дмитрович. Метою проєкту є сполучення двох найбільших мікрорайонів міста, а також створить нові прогулянкові маршрути як для мешканців міста так і для туристів.
Пішохідний міст через р.Латорицю по генплану, являє собою багатопрогонову фермову нерозрізну споруду шириною проходу 1,5 м, довжиною 176,1 м. Несуча конструкція – дві вертикальні паралельні нерозрізні металеві ферми з хрестовою решіткою та паралельними поясами.

Огородження і тротуари – поруччя сталеве висотою 1,2 м, поруччя для мало мобільних груп населення висотою 0,9 м. Освітлення мосту буде здійснюватись світлодіодними світильниками, які кріпляться безпосередньо до трубчатих опор за допомогою перехідного кронштейна.

На даний час працівниками підрядної організації проводяться підготовчі роботи.

Нагадаємо, Угорщина закриває кордон з Україною.

Читайте на ГК:Закарпатку облили невідомою хімією: що відомо про потерпілу
Читайте на ГК:Закінчився бензин - прийшов до патрульних: як поліцейські Мукачева допомагали водію на дорозі
Читайте на ГК:Розірвані договори та оголошений конкурс: у Мукачеві шукатимуть перевізників на 10 маршрутів (ПЕРЕЛІК, ДОКУМЕНТ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...