1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії виявили випадки коронавірусу, завезені після відпусток за кордоном

13.07.2020 09:57 Без кордонів

Чеські туристи після поїздок за кордон повертаються в країну, заражені коронавірусом, кажуть у місцевому МОЗ.

Чеські туристи після поїздок за кордон повертаються в країну, заражені коронавірусом, кажуть у місцевому МОЗ.

У Чехії коронавірус підтвердили у громадян, які повернулися додому із закордонних поїздок. Про це повідомляє Aroundprague.cz в понеділок, 13 липня.

"Літній відпочинок за кордоном тільки починається, але перші чеські туристи, які поверталися з-за кордону, вже встигли заразитися коронавірусною інфекцією", - сказано в публікації.

Факт підтвердив глава МОЗ Чехії Адам Войтех. За його словами, поки йдеться про поодинокі випадки, які стосуються в основному трьох країн - Хорватії, Болгарії та Греції. Саме туди чехи найчастіше їдуть відпочивати на море.

"Люди повинні бути пильними і стежити за поточною епідеміологічною ситуацією в кожній країні, включаючи місцеві спалахи. Якщо хтось все ще воліє відвідувати зарубіжні напрямки, такі як Хорватія, Греція, Болгарія та інші країни, популярні в Чеській Республіці, необхідно враховувати цей ризик і захищати себе превентивно", - заявив Войтех.

Проте, він не підтвердив, що зараз готуються якісь карантинні заходи для туристів, які повертаються з Хорватії, Болгарії та Греції.

Читайте на ГК:На Марсі над вулканом знову з'явилася дивна хмара (ФОТО)
Читайте на ГК:Євросоюз планує залишити кордони закритими для ряду країн ще, як мінімум, на два тижні
Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи будуть летіти в космос [ВІДЕО]
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська