1. Новини Закарпаття
  2. >

На карантині українці набагато менше шукали роботу за кордоном

06.07.2020 19:18 Без кордонів

Ресурс з пошуку роботи зазначає, що бажані вакансії і реальна пропозиція дещо відрізнялися.

Ресурс з пошуку роботи зазначає, що бажані вакансії і реальна пропозиція дещо відрізнялися.

У період карантину в Україні з березня по червень зафіксували зменшення запитів на роботу за кордоном на 60%, порівняно з таким же періодом роком раніше. Про це свідчать дані онлайн-ресурсу з пошуку роботи Jooble, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Переважно, за вказаний період роботу українці шукали в Польщі, Чехії та Німеччині. У Польщі найбільше цікавили пропозиції з роботи різноробочими, пакувальниками, сортувальниками, збирачами ягід і логістами. У Німеччині найчастіше шукали роботу доглядальницями, медсестрами, мулярами, IT-фахівцями і будівельниками.

У Чехії ж найпривабливішими вакансіями для українців стали водії категорії "В", швачки, покоївки, будівельники і медсестри. При цьому в Jooble відзначають, що бажані вакансії шукачів та реальна пропозиція від самих роботодавців дещо відрізнялися. 

"У березні-червні польські компанії пропонували українським претендентам вакансії пакувальників, водіїв, робітників на автозаводи, фасувальників і будівельників. У Німеччині запити роботодавців свідчать про те, що країна найбільше потребувала доглядальниць, покрівельників, збирачів полуниці, фахівців напряму Java-Development і бетонники-опалубники. Чеські роботодавці також шукали, переважно, працівників фізичної праці: різноробочих на склади, фабрики і заводи; зварників; покрівельників; водіїв і помічників на кухню", - відзначають в Jooble. 

Якщо підсумувати пропозиції за вакансіями, в цих трьох країнах найчастіше українцям пропонували роботу в галузях виробництва, транспорту і логістики, а також будівництва і архітектури.

Найменша кількість пропозицій у сферах фінансів, страхування; бухгалтерського обліку, аудиту та консалтингу; юриспруденції.

Читайте на ГК:Свята 31 березня в Україні і світі: факти, традиції, прикмети
Читайте на ГК:Народна депутатка нецензурно вилаялася з трибуни Ради (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:"Владу регіонам": Зеленський ініціював переміщення органів влади із Києва до областей
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...