1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

До уваги заробітчан: Польща оплачує тестування заробітчан на COVID-19 - посол

02.07.2020 18:21 Без кордонів

Під час карантину громадяни України можуть працювати, але тільки в рамках групи осіб, з якою приїхали в Польщу.

Під час карантину громадяни України можуть працювати, але тільки в рамках групи осіб, з якою приїхали в Польщу.

Громадяни України, які приїжджають на роботу в Польщу, проходять тестування за рахунок її державних коштів. Про це сказав посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький в ефірі каналу Дім у четвер, 2 липня. 

За його словами, такі поїздки проводяться вже з кінця травня. Є кілька прикордонних переходів, через які в Польщу на роботу можуть приїхати громадяни України, які мають робочу візу або контракт. 

"Їм обов'язково треба заповнити анкету, в якій пояснити, де вони будуть жити в Польщі, щоб можна було перевірити, чи виконують вони умови карантину. Їм вимірюють температуру, проводять основні елементи перевірки на хворобу. Але що важливо, що цікаво, усі громадяни України, які їдуть до Польщі на роботу, проходять тестування за рахунок державних коштів Польщі там, де вони будуть працювати, і карантин вони проходять на місцях роботи", - розповів Ціхоцький. 

При цьому, за словами посла, під час карантину громадяни України можуть працювати, але в рамках групи осіб, з якими приїхали в Польщу. Крім того, протягом восьми днів можливості такого працівника подорожувати Польщею обмежені.

Читайте на ГК:Польща посилює правила в'їзду в країну: чого очікувати українцям
Читайте на ГК:У Польщі очікують наплив українських медиків
Читайте на ГК:"Національний локдаун": Польща знову посилює карантин у зв'язку з рекордною кількістю заражень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...