1. Новини Закарпаття
  2. >

ЄС дозволив в'їзд окремим категоріям українців: хто може поїхати до Європи

01.07.2020 08:49 Без кордонів

Загальна заборона на некритичні поїздки жителів України до Євросоюзу зберігається і з 1 липня, але вводиться низка винятків.

Загальна заборона на некритичні поїздки жителів України до Євросоюзу зберігається і з 1 липня, але вводиться низка винятків.

Рада Євросоюзу дозволила відкрити кордон для окремих категорій українців. Про це сказано в рішенні Ради ЄС, опублікованому у вівторок, 30 червня. 

Загальна заборона на некритичні поїздки жителів України до Євросоюзу з 1 липня зберігається, але з'явиться можливість перетину кордону для окремих категорій українських громадян, а також громадян інших третіх країн. 

Держави-члени мають право впускати тих, хто їде на навчання; моряків, що прямують на судно; громадян, які подорожують по території ЄС транзитом, а також висококваліфікованих працівників з третіх країн, якщо їх зайнятість необхідна з економічної точки зору і робота не може бути відкладена або виконана за кордоном. 

Також зберігається дозвіл на в'їзд для категорій жителів України, які досі були серед винятків, зокрема, членів сімей громадян ЄС; тих, хто має дозвіл на проживання в ЄС або аналогічний документ; сезонних працівників; дипломатів і т.д.

Читайте на ГК:Помер відомий кутюр`є П`єр Карден (ФОТО)
Читайте на ГК:Гіпс і зайва вага: Лана Дель Рей здивувала фанатів (ФОТО)
Читайте на ГК:Боєць MMA Валері Лоредо показала відверті фото в ліжку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...