1. Новини Закарпаття
  2. >

Іноземцям продовжили термін перебування в Чехії: хто може не виїжджати та за яких умов

30.06.2020 23:58 Без кордонів ВАЖЛИВО

Всі, хто мав робочу візу, заїхав до 12 березня й до тепер знаходиться в Чехії - може легально перебувати в країні до 16 вересня.

Всі, хто мав робочу візу, заїхав до 12 березня й до тепер знаходиться в Чехії - може легально перебувати в країні до 16 вересня.

Іноземці, які в'їхали в Чехію по безвізу або іншій візі (не робочій), в тому числі й польській - мають виїхати до 16 липня.

Перед виїздом, не раніше ніж за 24 годин до виїзду, треба звернутися в чужинецьку поліцію для отримання печатки для виїзду.

Про це у соцмережі Фейсбук інформує Oleksiy Ivan у спільноті Блог заробітчанина:

Іноземці, які прибули до ЧР до 12.03.2020 р. з визначеним типом візи з метою працевлаштування, можуть за визначених умов перебувати у ЧР до 16.09.2020 р. Звертаємо увагу, що вся інформація, вказана нижче, стосується лише тих іноземців, які легально прибули до ЧР до 12.03.2020 р., легально проживали у ЧР і після 12.03.2020 р. та після свого приїзду не покидали територію ЧР.

1. Іноземці (громадяни третіх країн) з:

  • короткостроковою візою з метою працевлаштування;
  • короткостроковою візою з метою сезонного працевлаштування;
  • візою на перебування понад 90 днів з метою сезонного працевлаштування;
  • або надзвичайною робочою візою (виданою винятково за рішенням Уряду ЧР),

яким після 12 березня 2020 р. термін дії візи закінчився, і роботодавець погодив з ними продовження трудових відносин або нові трудові відносини, термін для виїзду продовжується до 16 вересня 2020 р.; при цьому продовжується термін дії дозволу на працевлаштування.

Постанова Уряду ЧР № 683 від 22 червня 2020 року

2. Інші іноземці (громадяни третіх країн), тобто ті, хто прибув до ЧР на підставі візи, відмінної від зазначених у пункті 1, і термін дії такої візи закінчився після 12 березня 2020 року, все ж повинні залишити територію ЧР не пізніше 16 липня 2020 року. Це аналогічно стосується і тих іноземців, які прибули до ЧР на підставі безвізового режиму.

Інформація, що стосується обох вищевказаних категорій іноземців:

Цим іноземцям більше не видаватимуть виїзний ордер. Для забезпечення простішого проїзду через територію інших країн-членів Європейського Союзу Поліція ЧР проставляє у закордонний паспорт відтиск спеціальної печатки. Відтиск печатки засвідчує толерантне (терпиме) відношення до перебування іноземця з боку Чеської Республіки з метою інформування інших країн-членів Європейського Союзу у випадку транзитного руху через їх територію. Проте відтиск печатки не забезпечує автоматичне надання можливості в'їзду на територію даних держав.

Таким чином, якщо Ви покидатимете територію Чеської Республіки, рекомендується перед від'їздом у прийомні години прибути в найближче відділення поліції у справах іноземців для проставляння відтиску печатки.Звертаємо увагу – відтиск печатки служить лише для виїзду з країни. Після проставляння відтиску печатки покиньте територію ЧР у строк до 24 годин, тому що інакше Ви піддаєтеся підвищеному ризику покарання з боку інших країн-членів Європейського Союзу, через територію яких Ви поїдете.

Нагадаємо, з 1 липня в більшій частині Чехії будуть скасовані обмежувальні заходи.

Читайте на ГК:Померла відома супермодель Стелла Теннант (ФОТО)
Читайте на ГК:"Міс світу" загинула під колесами автобуса
Читайте на ГК:Папа Римський знову "лайкнув" пікантне фото моделі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...