1. Новини Закарпаття
  2. >

ЄС не відкриє кордони для українців з 1 липня

27.06.2020 20:50 Без кордонів ВАЖЛИВО

В Україні число нових випадків за останні два тижні перевищує середній показник по Євросоюзу, повідомляють ЗМІ.

В Україні число нових випадків за останні два тижні перевищує середній показник по Євросоюзу, повідомляють ЗМІ.

У Євросоюзі визначили критерії, за якими будуть впускати громадян країн, що не входять до ЄС. Кордони планують відкрити з 1 липня. Про це пише видання Politico, в розпорядженні якого виявився відповідний документ. 

Статистика заражень коронавірусом в Україні не дозволяє потрапити до списку країн, жителям яких дозволять в'їзд до Європи. З 1 липня відкривається в'їзд для країн, де рівень зараження нижчий, ніж середній у Європі.

В Україні число нових випадків за останні два тижні перевищує середній показник по ЄС. Відзначимо, що рівень зараження в ЄС становить менше 20 осіб на 100 тисяч населення, в Україні він перевищує показник у 50. 

а додаток до рівня інфікування Брюссель також оцінить, є тенденція на збільшення чи зменшення нових випадків, і розгляне, як країна справляється з епідемією і наскільки надійні її дані. До першої редакції списку країн, громадянам яких дозволять в'їжджати до ЄС, увійдуть менше 20 держав. України в списку немає. 

Читайте на ГК:Курси валют: гривня дещо відіграла падіння
Читайте на ГК:1032-га річниця з дня хрещення Київської Русі-України: історія свята
Читайте на ГК:"Офіс-баня-ресторан і ніяких "чорних п'ятниць"": як змінюється мода і ціни на одяг через пандемію, - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська