1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

До уваги подорожуючих: країни Європи відкрили свої кордони (ПЕРЕЛІК КРАЇН)

18.06.2020 20:14 Без кордонів Ексклюзив Голос Карпат

Пандемія коронавірусу досі триває, та після тримісячної перерви європейські країни вже почали відкривати свої кордони.

Пандемія коронавірусу досі триває, та після тримісячної перерви європейські країни вже почали відкривати свої кордони.

3 понеділка, 15 червня, на територію України також дозволений в’їзд іноземців. Разом з цим, кількість європейський держав, в які можуть в’їхати українці, залишається обмеженою. 

Які ж країни вже відкрили свої кордони та які правила в’їзду читайте в ексклюзивному матеріалі ‘‘Голосу Карпат’’.

Сербія, Білорусь, Албанія, США та Ірландія вже чекають туристів. Тут не обов’язково дотримуватися двотижневої самоізоляції по прибуттю в країну.

Велика Британія також відкрила свої кордони. Але тут, на відміну від вище названих країн, необхідно проходити 14-денний карантин.

На територію Німеччини можуть в’їхати лише ті люди, які в цій країні мають родичів або ж дозвіл на працевлаштування. Також кожен іноземець, при в’їзді в країну, зобов’язується дотримуватися двотижневої самоізоляції.

Швеція, Румунія, Норвегія та Данія чекають сезонних працівників. В’їжджаючи сюди необхідно пред’явити документ, що підтверджував би наявність роботи на території однієї з держав.

Болгарія також чекає заробітчан. Але тут, окрім запрошення від роботодавця та трудового договору, потрібно мати ще й результати тесту на коронавірус.

Щодо Польщі, яка користується величезнимким попитом серед закарпатських шукачів кращої долі, то для в’їзду сюди необхідна карта поляка або ж дозвіл на роботу чи проживання. Разом з цим, всі прїджі сезонні працівники, за винятком зайнятих у сільськогосподарській сфері діяльності, мають проходити 14-денну самоізоляцію.

Чехія також чекає заробітчан і туристів. В’їжджаючи в країну потрібно пред’явити результат тестування на коронавірус, в іншому ж випадку не обійтися без двотижневого карантину. 

На умові самоізоляції можна в’їхати й до Фінляндії. Але й тут не все так просто, бо необхідний дозвіл на проживання на території країни.

Вже незабаром, з 1 липня 2020 року, свої кордони відкриють Єгипет й Ісландія. В першому випадку, по прибутті сюди, за попередньою інформацією, потрібно буде надати результат тесту на коронавірус, проведеного не пізніше ніж за 48-годин до вильоту. Щодо другої країни: то тут також проведуть процедуру щодо визначення результату тестування на вищезгадану інфекцію. 

Нагадаємо, що з’явилася можливість потрапити в Угорщину без обов’язкової самоізоляції.

Читайте на ГК:Іршавщину почало підтоплювати: вода вже у городах та на вулицях (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Боржавську вузькоколійку розкрадають
Читайте на ГК:Опубліковано фото молодого закарпатця, тіло якого на Водохреща вилучили з ополонки (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...