1. Новини Закарпаття
  2. >

Брендовий хід: на КПП "Тиса" вилучили 83 пари туфель

16.06.2020 13:08 0 Без кордонів
 

На митному посту «Тиса» та «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено чотири факти незаконного ввезення в Україну брендового взуття.

В ході митного контролю транспортних засобів та речей громадян України митники виявили незаявлені в митних деклараціях та при усних
опитуваннях взуття різних розмірів, відомих торгових марок, наприклад «BALDININI» та «MASSIMO GRANIERI».

У всіх випадках вартість виявлених товарів перевищувала 500 євро та потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Відповідно до ч. 4 ст. 374 Митного кодексу України, товари (крім підакцизних), що ввозяться громадянами у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі, сумарна фактурна вартість та/або загальна вага яких перевищують обмеження, встановлені частиною першою цієї статті, але загальна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10000 євро, підлягають письмовому декларуванню в порядку, встановленому для громадян, з поданням документів, що видаються державними органами для здійснення митного контролю та митного оформлення таких товарів, та оподатковуються ввізним митом за ставкою 10 відсотків і податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом України, в частині, що перевищує еквівалент 500 євро або вартість товарів, обчислена пропорційно до ваги, що перевищує 50 кг (при ввезенні через інші ніж відкриті для повітряного сполучення пункти пропуску через державний кордон України). Базою оподаткування таких товарів є частина їх сумарної фактурної вартості, що перевищує еквівалент 500 євро або вартість товарів, обчислена пропорційно до ваги, що перевищує 50 кг.

Таким чином, громадяни України не заявили за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ними через митний кордон України товари, які в даних кількостях підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню.

У всіх чотирьох випадках дії українців мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

Наразі складено протоколи про порушення митних правил, взуття вилучено до рішення суду, - повідомили у Закарпатській митниці Держмитслужби.

Нагадаємо, довжелезні черги з автівок розтяглися перед КПП "Загонь", - Соцмережі (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатські рятувальники та поліція контролюють безпеку місць продажу піротехнічних виробів (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді представили різдвяно-новорічну концертну програму «CAROL OF THE BELLS» (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті найбільше надійшло сплат по єдиному податку від фізичних осіб-підприємців – 545,5 млн грн
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...